چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / ثبت رکورد کار بدون حادثه در طرح توسعه میدان آذر
توسعه میدان آذر

رئیس اچ‌اس‌یی شرکت متن خبر داد

ثبت رکورد کار بدون حادثه در طرح توسعه میدان آذر

کسب و کار نیوز: رکورد ۴۷ میلیون نفر ساعت کارکرد بدون حادثه منجر به فوت در طرح توسعه میدان نفتی آذر در ۹ سال اخیر ثبت شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, کوروش رضازاده، رئیس واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: استقرار، توسعه و فرهنگ‌سازی نظام مدیریت اچ‌اس‌یی در توسعه میدان‌های نفتی ضروری و اجتناب‌ناپذیر است و دست‌درکاران طرح توسعه میدان نفتی آذر با رعایت این اصول توانستند به رکوردی کم‌سابقه در سطح صنعت نفت و گاز کشور دست یابند.
وی حفظ ایمنی، بهداشت و محیط زیست نیروی انسانی و صیانت از تجهیزات و دارایی‌های موجود در میدان‌های نفتی جنوب و غرب کشور را از اهداف مهم این شرکت برشمرد و افزود: رعایت الزام‌های اچ‌اس‌یی برای همه پیمانکاران اجرایی، عملیاتی و کارکنان شرکت ضروری است و همه افراد نسبت به رعایت این الزام‌ها اهتمام می‌ورزند.
رئیس اچ‌اس‌یی شرکت مهندسی و توسعه نفت اظهار کرد: طرح توسعه میدان نفتی آذر توانست با تجزیه و تحلیل و کنترل هر چه دقیق‌تر حوادث جزئی و همچنین رعایت دقیق الزام‌ها و استانداردهای ایمنی، ۴۷ میلیون نفر ساعت کارکرد بدون حادثه فوتی را از سال ۸۹ تاکنون به ثبت برساند که این خود نشان می‌دهد تا چه حد کارکنان و پیمانکاران طرح، الزام‌های اچ‌اس‌یی را مورد توجه قرار داده‌اند.
رضازاده به تاثیر برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی کارآمد در ۹ سال گذشته اشاره کرد و گفت: رعایت اصول و الزام‌های ایمنی، دقت و مسئولیت‌پذیری کارکنان طرح از مهم‌ترین عوامل در ثبت این حد نصاب است و دستیابی به این مقوله مهم و ارزشمند جز از طریق استقرار کارآمد نظام مدیریت اچ‌اس‌یی و تمرکز بر مسائل این نظام میسر نیست.
وی در پایان بر التزام همگانی به قواعد و مقررات اچ‌اس‌یی تأکید کرد و یادآور شد: اکنون طرح توسعه میدان نفتی آذر شرایط لازم برای بهبود مستمر، بهره‌وری و تعالی شرکت مهندسی و توسعه نفت را فراهم آورده است.

همچنین مطالعه کنید:

مصرف برق ۲۰ درصد افزایش یافت/سهم ۳ درصدی استخراج رمزارز از اوج‌بار

به گزارش کسب و کار نیوز، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق کشور ضمن اشاره …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *