صفحه اصلی / اقتصادی / صنعت و معدن / سیمان بهبهان نیاز به نوسازی دارد
سیمان بهبهان

روابط عمومی سیمان تامین شستا اعلام کرد

سیمان بهبهان نیاز به نوسازی دارد

کسب و کار نیوز: حاج نائب مدیر عامل سیمان بهبهان در حاشیه مجمع عمومی سالیانه این شرکت با بیان این مطلب گفت: ۵۶۰ هزار تن تولید سیمان و ۷۹۰ هزارتن تولید کلینکر برای سال ۹۸ پیش بینی کرده ایم.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی سیمان تامین شستا، حاج نائب مدیر عامل سیمان بهبهان در حاشیه مجمع عمومی سالیانه این شرکت با بیان این مطلب گفت: ۵۶۰ هزار تن تولید سیمان و ۷۹۰ هزارتن تولید کلینکر برای سال ۹۸ پیش بینی کرده ایم.
او با اشاره به حجم صادرات این شرکت عنوان کرد: در سال گذشته موفق به صادرات ۱۸۹۰۰ تن سیمان فله از بندرامام خمینی و ۱۸۸۵۶۷تن کلینکر شدیم.
مدیرعامل سیمان بهبهان در مجمعی که با حضور بیش از۷۹ درصد سهامداران برگزار شد، افزود: سال گذشته ۵۶۵ هزار تن تولید سیمان و ۷۸۱ هزارتن تولید کلینکر داشته ایم که از برنامه پیش بینی شده جلوتر است و سود محقق شده نیز نسبت به بودجه مصوب اولیه سال ۲/۸۶ برابر است.
او با تاکید بر رعایت مسائل زیست محیطی از سوی شرکت هم گفت در این راستا پروژه‌ فیلتر کیسه‌ جدید و حذف مازوت (جایگزینی با گاز) را در دستور کار قرار دادیم که علاوه بر کاهش هزینه‌ تمام شده، شرکت را از خطر جرائم زیست محیطی دور کرده‌ است.
وی در ادامه به دلایل کاهش تولید سیمان پرداخت و گفت: آمار کاهش فروش سیمان در داخل نشأت گرفته از کاهش پروژه های عمرانی و ساخت و ساز در بحث مسکن از یک طرف و حضور رقبا در حوزه توزیع و فروش سیمان با تخفیف بسیار زیاد است.
وی در حوزه صادرات نیز عمده دلایل کاهش صادرات شرکت را افزایش عوارض گمرکی و افزایش تولید سیمان در کشور عراق و تقاضای قیمت پایین صادرات سیمان از طرف کشورهای واردکننده برشمرد.
گفتنی است بر اساس مصوبات مجمع، سود تقسیم شده بین سهامداران مبلغ ۵۹۰۰ ریال اعلام شد.

همچنین مطالعه کنید:

موافقت با اصلاح نرخ فروش سیمان/ تولید و توزیع مستمر از سوی انجمن

به گزارش کسب و کار نیوز ، چندی پیش خبری با عنوان “رئیس کمیسیون عمران: …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *