صفحه اصلی / کارآفرینی / اخبار و رویدادهای کارآفرینی / نخستین دورهمی کافه کارآفرینی در همدان برگزار می شود
کارآفرینی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان:

نخستین دورهمی کافه کارآفرینی در همدان برگزار می شود

کسب و کار نیوز: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان از برگزاری نخستین جلسه هم‌اندیشی کافه کار آفرینی در استان خبر داد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، برگزاری نخستین دورهمی کافه کارآفرینی، ظاهر پورمجاهد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان در این جلسه گفت: برای رفع مشکلات و دیده شدن حرکت‌های جهادی به این احتیاج است که بیشتر با یکدیگر ارتباط و گفتگو داشته باشیم و مشکلات را به گوش و نظر مسئولان برسانیم تا بتوانیم از این طریق مشکلات را رفع کنیم.
وی با اشاره به سند اشتغال استان گفت: تا پایان سال ۱۴۰۰ و برنامه توسعه ششم برای هر سال ایجاد ۲۰ هزار شغل را در نظر گرفته شده است که این تنها تکلیف ادارات و سازمان‌ها نیست بلکه عموم مردم و جامعه نیز باید ما را در این راه یاری کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان ادامه داد: وظیفه ما اطلاع رسانی ظرفیت‌های سازمان‌ها و بخش‌های استان است تا جوانان بتوانند با استفاده از ایده‌های خود این ظرفیت‌ها را فعال کنند و به کارآفرینی و اشتغالزایی بپردازند.
محمد جواد وثاق، راهبر کافه کارآفرینی همدان نیز با اشاره به وجود سه ضلع ایده، تیم و سرمایه برای کارآفرین شدن، گفت: وجود محلی برای ارتباط و شبکه سازی و تبادل و تعامل چند سویه در اکوسیستم کارآفرینی همدان خالی بود که با پیگیری‌های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان و بخش خصوصی این فضای گرم و صمیمی در حال شکل گیری و رشد است.
وی به بسته‌های کارآفرینی ویژه دانش آموزان، دانشجویان، خانواده‌ها و صاحبان کسب و کار اشاره کرد و گفت: تمامی برنامه‌های کافه برای توسعه سبک زندگی کارآفرینانه است که بعد از ماه رمضان به اطلاع عموم خواهد رسید.
مدیریت کافه فکرکده نیز با استقبال از ایده کافه کارآفرینی همدان بیان کرد: با مذاکرات قبلی در زمینه کافه کارآفرینی، آمادگی داریم تا در کنار این مجموعه باشیم و از حضور همه افراد استقبال می‌کنیم.

همچنین مطالعه کنید:

پشتیبانی از دورکاری ۲۰ هزار نفری کارکنان شهرداری تهران / برگزاری ۱۶۰ هزار نفر-ساعت جلسه‌ی مجازی

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، محمد فرجود، در تشریح …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *