صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / جاده ورودی کوی علی‌آباد اهواز به همت مناطق نفت‌خیز جنوب ساماندهی می‌شود
مناطق نفت‌خیز جنوب

با هزینه‌ای بالغ بر ۲ میلیارد تومان

جاده ورودی کوی علی‌آباد اهواز به همت مناطق نفت‌خیز جنوب ساماندهی می‌شود

عملیات اجرایی تعریض و بهسازی جاده ورودی کوی علی‌آباد (بروال)، در محدوده منطقه 3 شهری اهواز که طبق مصوبه شورای تامین استان خوزستان به شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب واگذار شده بود با نظارت معاونت طرح‌های راه و ساختمان این شرکت و از سوی شهرداری اهواز آغاز شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, شاپور حاتم‌پور، مدیر مهندسی و ساختمان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در این باره گفت: جاده موجود که تک باند، با طول هزار و ۶۰۰ و عرض ۷ متر است، از نقاط حادثه‌خیز منطقه به شمار می‌آید و با اجرای این طرح عرض آن به دو باند ۱۱ متری افزایش یافته است.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه شامل نخاله‌برداری، خاک‌ریزی، آسفالت و … است، افزود: در طول این جاده، جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی به عرض سه متر و احداث بلوار وسط در برنامه گنجانده شده است.
وی به هزینه ۲ میلیارد تومانی این پروژه که به‌صورت مساوی از سوی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و ملی حفاری تامین می‌شود اشاره و ابراز امیدواری کرد که پس از تکمیل این پروژه، ضمن تسهیل تردد به تاسیسات نفتی و مناطق مسکونی همجوار این جاده، از بروز حوادث رانندگی در این مسیر تا حد زیادی کاسته شود.

همچنین مطالعه کنید:

پشتیبانی از دورکاری ۲۰ هزار نفری کارکنان شهرداری تهران / برگزاری ۱۶۰ هزار نفر-ساعت جلسه‌ی مجازی

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، محمد فرجود، در تشریح …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *