چهارشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / اقتصادی / صنعت و معدن / بستانیان: کاهش هزینه‌ها در سیمان فارس عملیاتی شد
سیمان فارس

رواط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین شستا:

بستانیان: کاهش هزینه‌ها در سیمان فارس عملیاتی شد

کسبو کار نیوز: علیرضا بستانیان مدیرعامل شرکت سیمان فارس در این رویداد با اشاره به ارائه گزارش عملکرد هیات مدیره گفت: در سال 1397بهینه سازی و مدیریت اثر بخش هزینه ها در دستور کار واحدهای مختلف شرکت قرار گرفت و کاهش هزینه‌ها به صورت جدی عملیاتی شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین شستا، در این مجمع که با حضور اکثریت سهامداران در سالن شرکت بازرسی کالای تجاری در تهران برگزار شد گزارش موسسه حسابرسی آزمون پرداز ایران مشهود به استماع سهامداران رسید و سود تقسیمی به ازای هر سهم ۴۱۲ ریال معادل ۹۵۹۹۶ میلیاردریال مصوب شد.
علیرضا بستانیان مدیرعامل شرکت سیمان فارس در این رویداد با اشاره به ارائه گزارش عملکرد هیات مدیره گفت: در سال ۱۳۹۷بهینه سازی و مدیریت اثر بخش هزینه ها در دستور کار واحدهای مختلف شرکت قرار گرفت و کاهش هزینه‌ها به صورت جدی عملیاتی شد.

او افزود: کاهش ۳۵ درصدی هزینه نسوز و تعمیر و نگهداری و توجه ویژه به بازار و رقبا و مشتریان و افزایش قیمت سیمان و مسایل محیط زیست ، توفیق‌های مهمی بود که در این دوره حاصل شد .

وی تصریح کرد: رشد ۹۷ درصدی سود سهام شرکت و دریافت تندیس زرین جشنواره حقوق مصرف کنندگان همچنین تندیس صنعت سبز کشور و انتخاب شرکت به عنوان واحد نمونه استان فارس و اخذ گواهینامه‌های استاندارد بین المللی یکپارچه IMS از جمله مهمترین دستاوردهای یکسال گذشته است.

او افزود: در سال جاری مهمترین برنامه های شرکت پیگیری طرح انتقال سیمان فارس به شهرستان خرامه، تولید و تحویل ۶۰۰ هزار تن سیمان و صادرات کلینکر است.

همچنین مطالعه کنید:

علاقه‌ای به بازگشت برندهای خارجی نداریم

به گزارش کسب و کار نیوز ، مدیرکل دفتر صنایع برق و فلزی و لوازم‌خانگی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *