سه شنبه , ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / ورزشی / جهان ورزش / منصوریان: انگیزه ام برای کسب طلای جهان چندبرابر شد
الهه منصوریان

پس از پیروزی در لیگ حرفه ای چین

منصوریان: انگیزه ام برای کسب طلای جهان چندبرابر شد

قهرمان ووشوی جهان پس از کسب پیروزی ارزشمند در لیگ حرفه ای ساندای چین، گفت: با این موفقیت، انگیزه‌ام برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی ووشوی ایران و تصاحب مدال طلای رقابت های قهرمان جهان، چندبرابر شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا , الهه منصوریان قهرمان نامدار ووشوی آسیا و جهان موفق شد مبارزه حساس خود در لیگ حرفه‌ای چین را با با برتری مقابل «ژانگ» قهرمان سال ۲۰۱۵ جهان و دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی اینچئون به اتمام رسانده تا افتخار تازه ای را کسب کند.
وی پس از این پیروزی، اظهار داشت: در عضویت تیم شانگهای هستم و در این مرحله لیگ حرفه ای چین با حریف بسیار قدرتمندی رو به رو شدم. تیمی که در این مبارزه به مصاف آنان رفتیم از قهرمانان مطرح جهان در ترکیب خود سود می‌برد.
منصوریان با اشاره به اینکه برای کسب برتری در این مبارزه سختی‌های زیادی را در ماه‌های اخیر متحمل شده است، گفت: در فینال بازی‌های آسیایی اینچئون برابر این حریف چینی شکست خورده بودم و برای جبران باخت، امید زیادی داشتم.
وی ادامه داد: وقتی برابر حریفی شکست می‌خورید در مبارزه بعدی هم انگیزه زیادی دارید و هم ترس از باخت وجود دارد. در راند اول مبارزه کمی دچار مشکل شدم، اما در راند دوم با ضربات متعدد پا و دست و تغییر روش مبارزه به طور کامل بر حریف چینی تسلط پیدا کرده و به پیروزی رسیدم.
دارنده سه مدال بازی‌های آسیایی، تصریح کرد: تمرینات سختی که داشتم جواب داد و قطعاً این پیروزی مهم در آینده ورزشی‌ام تأثیرگذار است.
وی در مورد نحوه برگزاری لیگ حرفه‌ای چین، گفت: مسابقات در هشت وزن برگزار می‌شود که هر تیم تنها یک نماینده در وزن ۵۲ کیلوگرم زنان دارد و هفت رقابت دیگر در بخش مردان است. تیم شانگهای که در آن عضویت دارم، اکنون در رتبه سوم جدول لیگ حرفه ای ساندای چین است.
منصوریان گفت: دیدار بعدی ما ۱۰ روز دیگر است که مبارزه نسبتاً ساده‌تری است و احتمال دارد در آن به میدان نروم؛ چراکه معمولاً در اینگونه مبارزات نفرات ذخیره تیم ما مبارزه می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه برای ادامه تمرینات و مسابقات لیگ چین تا ۴۵ روز دیگر در شانگهای خواهد بود، گفت: پس از بازگشت به ایران تمام تلاشم را به کار می بندم تا در مسابقات انتخابی تیم ملی ووشوی ایران به موفقیت برسم.
قهرمان سال ۲۰۱۷ جهان، گفت: امیدوارم بتوانم به ترکیب اصلی تیم ملی برسم تا در مسابقات قهرمانی سال ۲۰۱۹ جهان که به میزبانی چین و در شانگهای برگزار می‌شود به یک مدال طلای دیگر برسم، چراکه اکنون انگیزه ام چند برابر شده است. آشنایی خوبی از شهر شانگهای دارم و می‌خواهم اینجا کسب طلای جهان را جشن بگیریم.

همچنین مطالعه کنید:

رونالد کومان

مسی با باشگاه مشکل داشت نه من

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, رونالد کومان سرمربی جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *