صفحه اصلی / اقتصادی / صنعت و معدن / افزایش ۳۳ درصدی تولید کنسانتره زغال سنگ ایمیدرو

در نخستین ماه سال 98 رخ داد

افزایش ۳۳ درصدی تولید کنسانتره زغال سنگ ایمیدرو

میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) در نخستین ماه سال 98، با رشد 33 درصدی مواجه شد.

به گزارش کسب و کار نیوز، شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ماه فروردین امسال، ۴۷ هزار و ۱۸۷ تن کنسانتره زغال سنگ تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۳۵ هزار و ۴۷۷ تن بود. از میزان تولید کنسانتره زغال سنگ، ۴۰ هزار و ۳۹۵ تن توسط «شرکت زغال سنگ طبس» و ۶ هزار و ۷۹۲ تن از سوی «شرکت زغال سنگ البرز مرکزی» تولید شد.

همچنین شرکت های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی طی ماه نخست امسال، ۱۳۱ هزار و ۴۲۲ تن زغال سنگ استخراج کردند که نسبت به رقم استخراج مدت مشابه سال گذشته (۱۰۲ هزار و ۸۷۲ تن)، ۲۸ درصد رشد نشان می دهد. در این میان، شرکت طبس ۱۲۱ هزار و ۸۸۲ تن و شرکت البرز مرکزی ۹ هزار و ۵۴۰ تن ماده معدنی استخراج کرد.

میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ این شرکت ها به مشتریان طی مدت یاد شده نیز با ۳۰ درصد رشد، از ۵۱ هزار و ۴۹۲ تن مدت مشابه سال قبل به حدود ۶۷ هزار و ۱۴۸ تن در ماه نخست سال ۹۸ رسید. میزان ارسال کنسانتره شرکت های طبس و البرز مرکزی به ترتیب ۶۰ هزار و ۶۱۹ تن و ۶ هزار و ۵۲۹ تن بود.

همچنین مطالعه کنید:

مقصد نقدینگی با ریزش بازارها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در حالی در سالهای اخیر بخصوص از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *