صفحه اصلی / ورزشی / ورزش بانوان / نجمه خدمتی: برنامه ریزی‌ام کسب بهترین نتیجه در المپیک ۲۰۲۰ است

نجمه خدمتی: برنامه ریزی‌ام کسب بهترین نتیجه در المپیک ۲۰۲۰ است

بانوی المپیکی تیراندازی ایران، گفت‌: برنامه‌ریزی ام بعد از کسب سهمیه المپیک، گرفتن بهترین نتیجه‌ در توکیو است که امیدوارم مدال باشد.

نجمه خدمتی

به‌ گزارش ‌ایسنا، نجمه خدمتی در حاشیه مراسم اهدای مدال‌ها و یادبودها به موزه المپیک و پارالمپیک در مورد کسب اولین سهمیه ایران در المپیک ۲۰۲۰ ، گفت‌: دومین مسابقه‌ جام جهانی بود که توانستم اولین سهمیه المپیک را کسب کنم. در رشته خفیف با اختلاف ناچیزی نتوانستم به فینال راه یابم که به دلیل نبود فشنگ بود و این مشکل همیشگی ما است. تلاشم را می‌کنم تا در المپیک بتوانم بهترین نتیجه‌ را بگیرم که امیدوارم این بهترین نتیجه‌ کسب مدال باشد.

او در پاسخ به این سوال که آیا اعزام به هانوفر صورت می‌گیرد یا خیر، در این باره توضیح داد: قرار است که برویم و امیدوارم همکاری‌ها صورت بگیرد و بتوانیم در آنجا تمرین با فشنگ داشته باشیم.

بانوی المپیکی تیراندازی ایران در پایان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که در مسابقات آتی که شرکت می‌کند برنامه اش چه چیزی است، خاطر نشان کرد: من سهمیه را کسب کرده‌ام و برنامه‌ریزی‌ام برای المپیک است و در مسابقات برای کسب تجربه شرکت می‌کنم و البته تلاش می‌کنم مدال هم بگیرم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

پیروزی قاطع بانوان دانشگاه آزاد برابر هنگ‌کنگ و صعود به نیمه نهایی بسکتبال قهرمانی آسیا

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، تیم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *