صفحه اصلی / اقتصادی / صنعت و معدن / اهدای یک تا ۳ روز از حقوق فروردین پرسنل هلدینگ‌ سیمان تامین به سیل‌زدگان

علاوه بر کمک‌های غیرنقدی و تجهیزاتی در شرکت‌های تابعه شستا رخ داد

اهدای یک تا ۳ روز از حقوق فروردین پرسنل هلدینگ‌ سیمان تامین به سیل‌زدگان

پرسنل و کارمندان شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ سیمان تامین در راستای کمک به هموطنان خود، یک تا 3 روز از حقوق فروردین ماه خود را به سیل زدگان استان‌های آسیب دیده اهدا کردند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی هلدینگ سیمان تامین، در جبران حوادث ناشی از سیل هلدینگ سیمان تامین و شرکت‌های زیر مجموعه در اقدامی همدلانه با مردم آسیب دیده از سیل فروردین ماه ۹۸ ، علاوه بر حضور امدادی در منطقه بخشی از درآمد خود را با مردم استان‌های آسیب دیده به اشتراک گذاشتند.

بر اساس این گزارش، پرسنل شرکت‌های تابعه با تخصیص یک تا ۳ روز از حقوق ماه فروردین خود و اهدای کمک های غیر نقدی(کلیه اقلام ضروری و در دسته بندی متنوع) در این امر خدا پسندانه حضور داشته اند.

بر پایه این اطلاع، شرکت سیمان فارس خوزستان و شرکت‌های تابعه (مجموع ۱۸ شرکت ) با کمک نقدی ۳۸۲۵ نفر از کارکنان و پرسنل خود، مبلغ ۱۹۲/ ۷۲۳ /۷۳۲/ ۲ ریال و به صورت کمک‌های غیر نقدی ۴۲۰/ ۲میلیون ریال کمک داشتند.

در شرکت سیمان صوفیان هم کمک ‌های نقدی ۱۷۰ نفر از کارکنان شرکت به مبلغ ۲۰۳ میلیون ریال به هلال احمر تحویل شده است

در شرکت سیمان ارومیه هم کمک نقدی ۵۲۰ نفر از کارکنان شرکت به مبلغ ۰۱۷/ ۴۰۳/ ۱۸۳ ریال و در مجموع کمک های نقدی و غیر نقدی : ۰۱۷ / ۴۰۳ / ۳۳۳ ریال به سیل زدگان کشور هدیه شد.

علاوه بر این در سیمان قائن کمک نقدی و کالایی پرسنل مبلغ ۱۶۰ میلیون ریال ،در شرکت سولیران کمک نقدی ۱۴۴ نفر از کارکنان شرکت به مبلغ ۰۰۰/ ۱۱۴ / ۷۹ ریال و در شرکت سابیر(شرکت ساختمان ، سد و تاسیسات آبیاری) مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال (معادل ۳ روز حقوق پرسنل این محموعه جمع آوری و به مسئولان مربوطه تحویل شد.

همچنین شرکت بین المللی بازرسی کالای تجاری (IGI ) نیز با واریز کمک نقدی یک روز از حقوق کارکنان شرکت به مبلغ ۲۵۸/ ۳۶۰/ ۷۱ریال به حساب هلال احمر در این امر خداپسندانه و جمعی در مجموعه شستا حضور داشت.

گفتنی است شرکت‌های تابعه هلدینگ سیمان تامین شستا، در این دوره با اعزام پرسنل خود برای کمک رسانی در حوزه اعزام نیروهای متخصص کار با ماشین آلات و تخصص هایی مانند جوشکار به صورت جهادی و امدادی در روزهای ابتدایی ، یاری رسان نهادهای امدادی و مردم بودند.

شرکت‌های تابعه هم در حوزه تجهیز ماشین آلاتی مانند لودر، بولدوزور، گریدور ، وانت ، جرثقیل ، لیفتراک و تراکتور، آمبولانس، ماشین آتش نشانی ، کمپرسی و ماشین های شاسی بلند و کامیون، بیل مکانیکی ، موتور جوش، خودرو و …نهایت تلاش خود را داشته و اقدامات درخور توجهی را ثبت کردند.

گفتنی است، در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت سرمایه گذاری شستا و هلدینگ تامین سیمان، این شرکت‌ها با در اختیار قرار دادن تمام امکانات و ادوات و وسایل سنگین و سبک خود نیز با مسئولین مربوطه کمال همکاری داشته اند.

همچنین مطالعه کنید:

مقصد نقدینگی با ریزش بازارها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در حالی در سالهای اخیر بخصوص از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *