صفحه اصلی / سیاسی / مجلس / درخواست پخش ربنای شجریان از صدا و سیما جهت افزایش نشاط مردم

درخواست پخش ربنای شجریان از صدا و سیما جهت افزایش نشاط مردم

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: از همکاران در شورای عالی نظارت بر صدا و سیما می‌خواهم تا در رسانه ملی مطالبی عنوان شود که نشاط اجتماعی ایجاد می‌کند. پخش ربنای شجریان می‌تواند به این موضوع کمک کند.

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی

به گزارش کسب و کار نیوز، علی نوبخت حقیقی در نوبت عصر جلسه امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: این روزها به کرات گفته می‌شود که ما در جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم. از طرفی مطالبی عنوان می‌شود که افشای اسرار جنگی است. بنابراین این سوال مطرح است که اگر در جنگ اقتصادی هستیم چگونه نمایندگان مردم مطالبی عنوان می‌کنند که دشمن منتظر شنیدن آنهاست. به نظر من این اتفاق نوعی افشای اصرار و مأیوس کردن ملت بزرگوار است.

نوبخت افزود: این درد را به کجا ببریم که خود نمایندگان وا داده‌اند و یا مطالبی می‌گویند که حاکی از ضعف کشور است، خواهشمندم بعضی از مطالبی که در جلسات علنی گفته می‌شود را به جلسات غیر علنی ببریم. بعضی آمارها خبر از افسردگی مردم می‌دهد که نتایج بدی به دنبال دارد.

این عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه در جنگ اقتصادی هستیم ادامه داد: امکان برنامه ریزی باید در اختیار مجلس، دولت و سران سه قوه باشد اما این روزها مشاهده می‌کنید دلالان داخلی و خارجی عرصه را بر مردم تنگ کرده‌اند. آقای پژمان فرد دیروز گفتند که به یکباره مشاهده می‌شود که در ساعت ۳-۴ بامداد قیمت دلار افزایش پیدا می‌کند. چه کسی این کارها را انجام می‌دهد؟ این نشان دهنده این است که نظارت کاملی صورت نمی‌گیرد.

نوبخت حقیقی در پایان تذکر خود تاکید کرد: در رسانه ملی مطالبی گفته شود که نشاط اجتماعی ایجاد می‌کند. پخش ربنای شجریان به این موضوع کمک می‌کند. اخراج عادل فردوسی پور نیز در جوانان افسردگی ایجاد کرده است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

لایحه بودجه ۱۴۰۰ تورم شدید به همراه دارد

به گزارش کسب و کار نیوز، مرکز پژوهش‌های مجلس دومین گزارش از سلسله گزارش‌های بررسی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *