صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۲/۰۸

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۲/۰۸

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۹۸۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان معامله می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۶۵ هزار تومان فروخته می‌شود.

محمد کشتی آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری به خبرنگار تسنیم گفت: امروز قیمت جهانی طلا تغییری نکرده ولی با افزایش قیمت ارز، قیمت طلا و سکه درحال افزایش است. اوایل صبح قیمت سکه تا بالای ۵ میلیون رفت ولی با نوسان جزئی قیمت دلار، قیمت سکه هم اکنون کاهش یافته است.

سکه تمام‌بهار آزادی ۴ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان
سکه‌بهارآزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان
نیم‌سکه بهارآزادی ۲ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان
ربع‌سکه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
سکه‌گرمی ۹۶۵ هزار تومان
قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۹۳۳ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۶دلار معامله می‌شود.

قیمت هر‌گرم طلای ۱۸‌عیار ۴۴۶ هزار تومان
قیمت هرگرم‌طلای ۲۴عیار ۵۹۵ هزار تومان
قیمت هر‌مثقال‌ طلا یک میلیون و ۹۳۳ هزار تومان
قیمت‌اونس‌طلا ۱۲۸۶دلار
به گزارش تسنیم، صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت دلار ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان
قیمت یورو ۱۵ هزار و ۹۵۰ تومان
قیمت درهم ۳ هزار و ۸۹۴ تومان
قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۴۷۰ تومان
برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۸۵۰ تومان است.

همچنین مطالعه کنید:

کاخ نشینی در خانه‌هایی با اجاره میلیاردی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در زعفرانیه برای یک خانه ۴۵۰ متری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *