صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / حباب سکه ۵۷۰ هزار تومان شد

حباب سکه ۵۷۰ هزار تومان شد

کشتی آرای با بیان اینکه حباب سکه هم اکنون ۵۷۰ هزار تومان شده است، گفت: قیمت سکه نسبت به هفته قبل، ۱۹۵ هزار تومان افزایش یافته است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، کشتی آرای با بیان اینکه حباب سکه هم اکنون ۵۷۰ هزار تومان شده است، گفت: قیمت سکه نسبت به هفته قبل، ۱۹۵ هزار تومان افزایش یافته است.
محمد کشتی آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری اظهار داشت: قیمت طلا و سکه در روز جاری به دلیل افزایش ۱۵ دلاری قیمت جهانی طلا افزایش یافته است.

وی تنها عامل افزایش قیمت طلا و سکه در روز جاری را افزایش قیمت طلای جهانی اعلام کرد و افزود: قیمت سکه نسبت به روز شنبه هفته قبل، ۱۹۵ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸ عیار نیز ۱۴ هزار تومان افزایش یافته است.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر ضمن اشاره به حباب ۵۷۰ هزار تومانی قیمت سکه در روز جاری، تصریح کرد: هم اکنون عرضه و تقاضا در بازار کاملا متعادل بوده و حتی داد و ستدها هم کاهشی شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به آخرین قیمت‌های روزکاری هفته قبل در قیمت ۴ میلیون و ۹۲۱ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۷۷ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۵۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۶۱ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۹۱۰ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۶دلار معامله می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

startup

کاهش مصرف آب و برق با کمک استارتاپ ها

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اکوموتیو، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *