صفحه اصلی / استان ها / هرمزگان / استاندار هرمزگان:نگذاشتیم مشکلات هفت‌تپه برای کارگران آلومینیوم المهدی تکرار شود

استاندار هرمزگان:نگذاشتیم مشکلات هفت‌تپه برای کارگران آلومینیوم المهدی تکرار شود

استاندار هرمزگان با بیان این که اخیرا طی مسائلی برای کارگران آلومینیوم مشکلاتی به وجود آمد، گفت: خوشبختانه با تدابیری که اندیشیده شد توانستیم از بروز مسایلی مانند مشکلات به وجود آمده برای کارگران هفت تپه جلوگیری کنیم.

استاندار هرمزگان

به گزارش کسب و کار نیوز، فریدون همتی در  جشنواره امتنان به مناسبت روز جهانی کارگر  ضمن قدردانی از زحمات کارگران و تلاش کارآفرینان عنوان کرد:  همه مردم و مسئولان به نوعی کارگر هستند، زیرا همواره در حال خدمت رسانی بوده و می توان گفت این روز مربوط به همه ما است.

وی با بیان این که دشمنان ما از هیچ تلاشی برای شکست دادن مان دریغ نخواهد کرد: آخرین و مهم ترین ضربه ای که دشمن می توانست به ایران وارد کند تحریم فروش نفت ایران بود که درحال حاضر نیز در مرحله عبور از این مشکل هستیم و جامعه کارگران نیز همواره با افزایش مشکلات درمتن حوادث و دگرگونی ها بوده است.

همتی با اشاره به این که امسال به دلیل مسائل موجود، برای کشورمان سال ویژه ای خواهد بود، ادامه داد: امسال باز هم باید مانند زمان دفاع مقدس و تحریم هایی که از قدیم وجود داشته است با نشان دادن اقتدار و هم دلی و گذشتن از مسائلی که آمریکا برایمان به وجود آورده است عزت کشور را بالا ببریم.

وی با بیان این که به سازمان تأمین اجتماعی گفته ایم آماده باشد تا در صورت لزوم به همکاری با ما بپردازد، گفت: اداره شرایط موجود کاری مهم و سخت بوده و در حال حاضر با مشکلات اقتصادی و نیز تحریم ها ممکن است در شرایطی دولت مجبور به تعدیل نیرو در ادارات و یا سازمان‌هایی باشد، به همین جهت به تامین اجتماعی تاکید کرده‌ایم که در صورت بیکار شدن تعدادی از کارگران حق بیمه بیکاری آنان را به موقع پرداخت شود.

همتی بیان کرد: همه مردم، مسئولان، خبرنگاران و اهالی رسانه باید بکوشند تا سرمایه گذارانی از داخل و خارج کشور را به فعالیت در این استان تشویق کنند تا هرچه بیشتر ایجاد اشتغال کرده و  بیکاری کمتر و کمتر شود.

استاندار هرمزگان با بیان این که کارگران در خاکریز خط مقدم اقتصادی علیه دشمن قرار دارند، اظهار کرد:  با توجه به عنوان” رونق تولید ” باید برای عبور از شرایط سخت در سال جاری به آن توجه کنیم.

وی در پایان گفت: دولت با تمام توان در کنار تولیدکنندگان خواهد بود.   

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

ملخ صحرایی

هرمزگان در پیشانی مبارزه با ملخ صحرایی

به گزارش ملخ صحراییبه مقل از ایسنا,علی باقرزاده همایی با بیان اینکه این استان در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *