صفحه اصلی / اقتصادی / انرژی / ایمن‌سازی جایگاه‌های عرضه سوخت آبادان در برابر سیل

ایمن‌سازی جایگاه‌های عرضه سوخت آبادان در برابر سیل

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان گفت: ایمن‌سازی همه جایگاه‌های عرضه سوخت این منطقه در دستور کار قرار دارد و با تدابیری که اتخاذ شده، انتظار می‌رود جایگاه‌های عرضه سوخت دچار مشکل آب‌گرفتگی نشوند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, مجاهد سعدی آل‌کثیر در این باره گفت: در کیلومتر ۶۰ محور مواصلاتی آبادان – اهواز، دو جایگاه عرضه سوخت واقع شده که عملیات احداث سیل‌بند در اطراف آنها انجام شده است.
وی افزود: در ورودی جاده خرمشهر به اهواز نیز یک جایگاه در حال توزیع سوخت به هموطنان است که احداث سیل‌بند در اطراف آن به‌خوبی انجام شده و جایگاه در برابر ورود سیل و آبگرفتگی ایمن‌سازی شده است.
آل‌کثیر با اشاره به هشدارها و اطلاع‌رسانی‌های اخیر سازمان‌های متولی مبنی بر ورود سامانه جدید بارشی به استان در روزهای آینده، از آمادگی کامل نفتکش‌ها برای سوخت‌رسانی به‌موقع به وسایل سنگین راه‌سازی و سیل‌بند خبر داد و گفت: این منطقه برای توزیع سوخت پایدار بین مردم استان خوزستان تمام توان خود را به‌کار بسته است.
وی تامین سوخت بالگردهای امدادی و انتظامی و آماده به‌کار بودن تمام ادوات و دیزل ژنراتورها را از دیگر اقدام‌های منطقه برای مقابله با بحران و سیل احتمالی برشمرد.

همچنین مطالعه کنید:

03

مانور پدافند غیرعامل در تاسیسات انبار نفت ری برگزار شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, این مانور با هدف ارزیابی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *