صفحه اصلی / استان ها / زنجان / امروز ارتش مقتدرتر از گذشته است

استاندار زنجان:

امروز ارتش مقتدرتر از گذشته است

استاندار زنجان با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال‌های قبل و اوایل انقلاب اسلامی به خارج وابسته بوده است، اضافه کرد: اما امروز این نیروی توانمند به خودکفایی رسیده و مقتدرتر از گذشته است.

رژه نیروهای مسلح در روز ارتش - زنجان

به گزارش کسب و کار نیوز، صبح امروز همزمان با سراسر کشور، ارتشیان زنجانی با به نمایش گذاشتن آمادگی خود، نشان دادند با همه توان آماده حفاظت از کیان این مرز و بوم هستند.

استاندار زنجان در این مراسم با اشاره به اینکه در چهل سال انقلاب ایران اسلامی از گردنه‌های پر پیچ و خم عبور کرده است، اظهار کرد: حضور ارتش و سپاه در عبور از این گردنه‌ها بسیار موثر است . همه نیروهای مسلح مایه افتخار ملی هستند و این گروه‌ها مورد محبت مردم قرار دارند .

وی با اشاره به اینکه در همه جای دنیا نیروهای مسلح برای دفاع از کشور در مقابل دشمنان ایجاد می‌شود، عنوان کرد: ارتش ایران اسلامی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود است . وجود فرمانده عالمی، چون مقام معظم رهبری بر این نیرو در دنیا نایاب است.

وی با اشاره به عجز دشمن در زمینه جنگ رو در رو با ایران اسلامی، عنوان کرد: شیطنت و توطئه آمریکا این روزها به سمت راه‌اندازی جنگ نیابتی هدایت شده است.

حقیقی با بیان اینکه اتحاد و انسجام یکی از موضوعات مورد تاکید در ایران اسلامی است، اضافه کرد: مقام معظم رهبری نیز بر این اتحاد تاکید داشته و سعی در خنثی کردن توطئه دشمنان در راستای ایجاد شکاف بین مردم و دولت هستند.

فرمانده تیپ ۲۱۶ زرهی زنجان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه نام‌گذاری روز ارتش از سوی رهبر کبیر انقلاب، زمینه اقتدار بیش از پیش این نیرو را فراهم کرده است، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال‌های پس از انقلاب همواره به پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی پرداخته است.

امیر سرتیپ علی مظهری با اشاره به حضور ارتش جمهوری اسلامی در هشت سال دفاع‌مقدس و دفاع از مرزهای ایران اسلامی بیان کرد: ارتش در این سال‌ها، شهدای زیادی را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان

عملکرد حوزه فرهنگ و هنر در پساکرونا نمایان خواهد شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, فاطمه کرباسی شامگاه روز گذشته …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *