صفحه اصلی / اجتماعی / زنان و خانواده / واریز کمک هزینه معیشت برای مددجویان بهزیستی گرفتار سیل

رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد

واریز کمک هزینه معیشت برای مددجویان بهزیستی گرفتار سیل

رئیس سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری به میزان سه برابر مستمری معمول برای مددجویان سازمان بهزیستی که گرفتار سیل شده‌اند، خبر داد.

دکتر قبادی‌دانا

وحید قبادی دانا، با بیان اینکه با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بنا شده است تا یک مستمری به اندازه سه برابر مستمری معمول برای مددجویان سازمان بهزیستی واریز شود، افزود: این مستمری با اولویت شهرهای گمیشان و آق قلا در استان گلستان، شهر سیمرغ و توابع در مازندران، شهرهای پل دختر، چگینی و نورآباد در لرستان و دره شهر و توابع در ایلام واریز می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, وی با اشاره به اینکه این کمک هزینه به مددجویانی که گرفتار سیل شده‌اند، تحت عنوان «کمک هزینه معیشت» پرداخت می‌شود، اظهار کرد: مبلغ این کمک هزینه از حدود ۵۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که براساس بعد خانوار به حساب‌شان واریز می‌شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در مجموع ۱۳ هزار و ۳۵۴ خانوار مشمول دریافت این کمک هزینه هستند، تصریح کرد: مددجویان سایر شهرهای دچار آسیب سیل در استان‌های مختلف نیز تا هفته آینده سرشماری می‌شوند و این کمک هزینه معیشت مناطق سیل زده برای آنها هم به شکل موردی واریز می‌شود.

قبادی دانا تاکید کرد: این کمک هزینه یک بار واریز و طی امروز کارهای آن انجام می‌شود. هفته آینده نیز برای کمک‌های موردی به افرادی که در سایر شهرها و روستاها دچار آسیب سیل شدند، این مبلغ واریز خواهد شد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مجوز واردات خودروهای سواری بیش از ۲۵۰۰ سی سی برای نمایندگی‌های سیاسی صادر شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از تسنیم، هیئت وزیران در بخشنامه‌ای خطاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *