صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / در جلسه هیأت مدیره استقلال چه گذشت؟/ از احضار شفر تا جریمه بازیکنان و توبیخ خطیر و حاجیلو

در جلسه هیأت مدیره استقلال چه گذشت؟/ از احضار شفر تا جریمه بازیکنان و توبیخ خطیر و حاجیلو

جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال در باره داربی و حواشی پس از آن برگزار شد.

باشگاه استقلال

به گزارش کسب و کار نیوز و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال روز (یکشنبه) مورخه یازدهم فروردین با حضور همه اعضا و معاونان باشگاه برگزار شد.

مشروح نتایج این جلسه به شرح زیر است:

“با توجه به مسابقه روز گذشته دو تیم استقلال و پرسپولیس و آنچه در بازی و حواشی آن به وجود آمد که سبب آزردگی شدید هواداران فهیم و شریف استقلال که تنها سرمایه پرافتخارترین تیم ایران هستند را فراهم کرد که این موارد و اتفاقات بالطبع نتیجه حاصله مورد رضایت هیچ یک از ارکان باشگاه از جمله هیأت مدیره باشگاه نبوده جلسه هیأت مدیره استقلال بنا به دعوت مدیرعامل باشگاه با حضور تمامی اعضا و نیز معاونین اجرایی، ورزشی و پزشکی باشگاه تشکیل و با عنایت به وظایف ذاتی هیأت مدیره تصمیماتی به شرح زیر اتخاذ گردید:

۱- مشکلات زمین تمرین تیم توسط معاون اجرایی باشگاه مبسوط بیان گردید که با توجه به بارندگی‌های شدید چند روز اخیر قبل از دربی و شرایط یکسانی که برای همه تیم‌های تهرانی و حتی شهرستانی پدید آمده بود و همینطور زیر کشت بودن اکثر زمین‌های تمرینی تهران، ضمن اخطار به معاونت مزبور مبنی بر تسریع در آماده نمودن زمین تمرینی مجموعه ورزشی انقلاب به نحوی که حداکثر تا دو هفته دیگر تمامی تمرینات تیم در زمین مزبور صورت گیرد.

۲- با توجه به عدم کسب نتیجه مطلوب مقابل پرسپولیس مقرر گردید در جلسه بعدی هیأت مدیره ضمن احضار کادر فنّی توضیحات لازم اخذ و در این خصوص تصمیم مناسب اتخاذ گردد.

۳- با توجه به حوادث پیش آمده و عدم کنترل در ایجاد نظم تیمی در رختکن تیم بعد از مسابقه با عنایت به اینکه حفظ نظم و انضباط و اعمال مدیریت در حوزه اختیارات معاون ورزشی باشگاه و همچنین سرپرست تیم است، هر دو مقام مزبور مورد توبیخ قرار گرفتند.

۴- با توجه به دخالت‌های ناروا و خارج از حیطه وظایف سازمانی برخی از عوامل پزشکی و به لحاظ عدم رعایت ساختار باشگاه در این خصوص مقرر گردید معاون پزشکی باشگاه ضمن توبیخ و جریمه نقدی عامل مربوطه، مراتب را جهت تأیید و اجرا به مدیرعامل باشگاه اعلام نماید.

۵- با توجه به نتیجه نامطلوب مسابقه که باعث تکدر خاطر کلیه هواداران استقلال گردید، کلیه بازیکنان مشمول جریمه نقدی واقع و در خصوص آن تعداد از بازیکنانی که اسباب خدشه دار شدن فرهنگ و مکتب باشگاه بزرگ استقلال گردیده و حرمت ارکان باشگاه را رعایت ننموده‌اند نیز جرایم جداگانه‌ای منظور و اتخاذ گردید که زمان اجرا و نحوه اعمال جرایم مذکور به مدیرعامل باشگاه تفویض گردید.

۶- در خصوص ادامه و یا قطع همکاری افراد و عناصر خاطی در جایگاه‌های مختلف تصمیماتی اتخاذ که زمان اجرای آن به مدیرعامل باشگاه تفویض گردید.

۷- به منظور ایجاد آرامش در افکار عمومی و پرهیز و اجتناب از هرگونه رفتار تنش زا و تحریک آمیز و همچنین ایجاد وحدت رویه فیمابین تمامی ارکان باشگاه اعم از بازیکنان، کادرفنی و اجرایی، ورزشی، پزشکی و معاونین باشگاه و لزوم تبیین سیاست گذاری باشگاه توسط مدیرعامل باشگاه مقرر گردید تمامی افراد و عناصر مذکور از هرگونه فعالیت و اعلام نظر در فضای مجازی و در امور مرتبط با باشگاه جدا اجتناب نمایند.
در انتها مدیرعامل و تمامی اعضای هیأت مدیره و معاونین باشگاه نیز ضمن عذرخواهی از هواداران فهیم و دلسوز استقلال با رصد نمودن تمامی موارد و وقایع آتی با دقت کافی، امیدوارند با توجه به تصمیمات اتخاذ شده شاهد روند رو به رشد استقلال و بهبود وضعیت و ارتقای جایگاه استقلال عزیز باشیم. “

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

پرسپولیس به تیم رونالدو خورد، سپاهان به یاران بنزما/ همگروهی نساجی با هم‌تیمی‌های نیمار

به گزارش کسب و کار نیوز، مراسم قرعه‌کشی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ۲۴-۲۰۲۳ از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.