صفحه اصلی / اقتصادی / بیمه / تشکیل پرونده بیمه برای ۱۰ هزار واحد مسکونی در استان گلستان

تشکیل پرونده بیمه برای ۱۰ هزار واحد مسکونی در استان گلستان

رییس کل بیمه مرکزی با بيان اينكه بسیاری از شهرهای استان گلستان داراي بیمه سیل و زلزله بوده اند، گفت: پس از ارزیابی میزان خسارت ها، براي 10 هزار واحد مسکونی كه بيمه داشته اند، پرونده تشكيل شده و بیمه مرکزی نسبت به آن ها متعهد است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از فارس، رییس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه بسیاری از شهرهای استان گلستان دارای بیمه سیل و زلزله بوده اند، گفت: پس از ارزیابی میزان خسارت ها، برای ۱۰ هزار واحد مسکونی که بیمه داشته اند، پرونده تشکیل شده و بیمه مرکزی نسبت به آن ها متعهد است.غلامرضا سلیمانی با اشاره به خسارت‌های زیاد ناشی از سیل استان مازندران و گلستان، از تلاش و اهتمام بیمه مرکزی برای جبران هرچه سریع تر خسارات سیل زدگان خبر داد و گفت: از همان ساعات اولیه وقوع سیل، گروه های بیمه در مناطق سیل زده مستقر شده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون بخشی از خسارات سیل زدگان پرداخت شده و مابقی نیز در حال پرداخت است.

سلیمانی در مورد سیل زدگان شرق استان مازندران، گفت: حدود هزار پرونده نیز برای سیل زدگان این منطقه تشکیل شده است که بخشی از آن پرداخت شده و مابقی نیز با توجه به میزان خسارت پرداخت می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه خسارت آن دسته از خودروهایی که بیمه شخص ثالث دارند پرداخت می شود، افزود: با وجود اینکه بیمه نسبت به خودروهایی که بیمه بدنه ندارند تعهدی ندارد، اما تمهیداتی اندیشیده شده است که بخشی از خسارت‌ها به صاحبان این گونه خودروهای آسیب دیده، پرداخت شود.

همچنین مطالعه کنید:

میدان نفتی مارون

میدان نفتی مارون؛ موقعیت جدید دکل ۹۳ فتح

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, پویا احمدیان، رئیس دستگاه حفاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *