صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / منصوریان: هوای سرد اصفهان در لیگ قهرمانان به ما کمک می‌کند

منصوریان: هوای سرد اصفهان در لیگ قهرمانان به ما کمک می‌کند

سرمربی ذوب‌آهن می‌گوید وزش باد و سرمای شدید در ورزشگاه فولادشهر نه تنها بد نیست بلکه می‌تواند در دیدارهای آسیایی ذوب‌آهن به این تیم کمک کند.

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن و ماشین‌سازی

به گزارش کسب و کار نیوز، علیرضا منصوریان بعد از توقف تیمش در دیدار خانگی مقابل ماشین‌سازی با تساوی بدون گل اظهار کرد: ما شاهد وقت تلف کردن از سوی تیم حریف در این دیدار بودیم. داور نمی‌تواند به بازیکن حریف بگوید وقت تلف نکن اما می‌تواند زمان تلف شده بیشتری بگیرد. اعتقاد من این است که به هر شکل باید برای این قسمت برنامه داشته باشیم. اگر توپ ما گل شود، خیلی خوشحال می‌شویم که دروازه‌بان حریف وقت تلف کند. در بازی با الکویت هم شاهد وقت تلف کردن بودیم. این موضوع از فوتبال حوزه خلیج فارس در فوتبال ما نهادینه شده است. مطمئنم مهاجری به دروازه‌بان تیمش نمی‌گوید وقت تلف کن.

وی تاکید کرد: اگر این رفتار از فوتبال ما جدا شود، با توجه به اینکه زمان مفید بازی در لیگ ایران ۴۸ دقیقه است، می‌توانیم زمان بیشتری بازی کنیم. بدنساز برزیلی به من می‌گوید چرا فوتبال در ایران ساکن است؟ با این روش در ایران عاقبت به خیر می‌شویم اما وقتی به لیگ آسیا که زمان مفید آن ۵۳ دقیقه است می‌رویم یا به جام جهانی می‌رویم، کم می‌آوریم و اذیت می‌شویم. نمی‌توانیم خودمان را زمین بزنیم چون همه ما را می‌بینند.

سرمربی ذوب‌آهن درباره شرایط جوی فولادشهر و وزش باد نیز یادآور شد: ما با شرایط جوی مشکلی نداریم چون در همین زمان تمرین می‌کنیم. برنامه‌ریزی من این است که در این شرایط و زمین تمرین کنیم. زمین چمن ما از صدقه‌سری باشگاه و مدیرعامل مجموعه امکان انجام بازی را به ما می‌دهد. وقتی می‌توانیم ماشین‌سازی را در این فصل اذیت کنیم، اتفاق خوبی است. من از بازیکنانم راضی هستم. سرمای هوا و افزایش ارتفاع فولادشهر در لیگ قهرمانان آسیا به ما کمک می‌کند. تیم‌های غیر اصفهانی اینجا به مشکل می‌خورند.

منصوریان همچنین درباره شرایط تیمش در این بازی گفت: بعد از بازی الغرافه و استقلال، یک اتفاق رخ داد. در برابر الغرافه در اوج بودیم و مجبور شدیم برای کشورمان بجنگیم چون نماینده ایران بودیم. ما باید لیگ قهرمانان آسیا را در نظر می‌گرفتیم. برابر استقلال خوب نبودیم.

سرمربی ذوب آهن درباره عملکرد تیمش مقابل ماشین‌سازی نیز گفت: رشید مظاهری روز سختی نداشت چون موقعیتی خلق نشد. بازیکنان ما خوب بودند چون جانانه بازی کردند. موقعیت‌هایی داشتیم که شوت وحید محمدزاده به دیرک خورد. امروز در گل زدن خوش شانس نبودیم اما از عملکرد بازیکنان در زمین خوشحالم.

او به تغییرات تیمش در این دیدار اشاره کرد و گفت: کسب یک امتیاز در خانه راضی کننده نیست ولی ما ۵ تغییر در این بازی داشتیم. در بازی بعد هم ۵، ۶ تغییر خواهیم داشت چون سه روز بعد با الزوراء عراق در لیگ قهرمانان آسیا بازی داریم.

ادامه دارد…

همچنین مطالعه کنید:

ژوزه مورینیو

تاتنهام در جمع چهار تیم اول خواهد بود

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, ژوزه مورینیو که مدت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *