صفحه اصلی / استان ها / فارس / ابهام در اعزام بانوی دوچرخه‌سوار شیرازی به کره

ابهام در اعزام بانوی دوچرخه‌سوار شیرازی به کره

علی‌رغم اعلام قبلی فدراسیون دوچرخه سواری کشور برای اعزام مهدیه تقی‌زاده، مربی و دوچرخه سوار استان فارسی برای شرکت در دوره مربیگری کره جنوبی، تاکنون و به دلیل امتناع هیئت دوچرخه‌سواری فارس در صدور معرفی‌نامه، فدراسیون امکان اعزام این ورزشکار را نیافته و احتمال دارد فرد دیگری از سایر استان‌ها جایگزینوی شود.

دوچرخه سواری

مدیر تیم ملی دوچرخه سواری در گفت‌وگو با ایسنا در این باره بیان کرد: خانم تقی‌زاده به همراه دو نفر برای اعزام به کره جنوبی معرفی شدند که دو نفر از آنها به دلیل شرایط زندگی امکان اعزام نداشتند و اعزام خانم تقی‌زاده ‌هم با نظر فدراسیون لغو و مقرر شده از استانی دیگر جایگزین او را مشخص کنند.

سلگی در پاسخ به این سئوال که علت انصراف از اعزام این مربی و دوچرخه سوار فارسی به دوره آموزشی کره جنوبی چیست؟ گفت: اعزام وی طبق سهمیه نبود بلکه در فدراسیون اولویت را به مربی‌های فعال دادند که وی هم ابتدا در لیست اعزام قرار گرفت.

وی رزومه قوی و سوابق فعالیت ورزشی مهدیه تقی‌زاده را دلیل انتخاب او ذکر و خاطرنشان کرد: هیئت دوچرخه سواری فارس بنا به هر دلیلی از ارسال نامه تاییدیه برای او خودداری کرده است که طبیعتا این سهمیه به استانی دیگر اختصاص می‌یابد.

مدیر تیم ملی دوچرخه سواری با بیان اینکه فدراسیون برای معرفی مربیان زن با همکاری کمیته آموزش و فنی نفرات را انتخاب کرد، تضمینی برای اعزام مربی در سال ۲۰۱۹ از فارس را نداد.

سلگی همچنین تصریح کرد: به دلیل روابط نسبی و سببی کسی را به جایی اعزام نمی‌کنیم؛ اگر هیئت دوچرخه سواری فارس نامه خانم تقی‌زاده را به فدراسیون ارسال کند، اعزام انجام خواهد شد.

مهدیه تقی‌زاده، مربی دوچرخه سواری و نائب رئیس هیئت دوچرخه سواری شهرستان شیراز نیز در گفت و گو با ایسنا گفت: بهمن ماه امسال از فدراسیون با تماس گرفته و اعلام کردند که آمادگی اعزام و حضور در این دوره را داشته باشید.

وی ادامه داد: پس از گذشت چند روز علی‌رغم اینکه گذرنامه را هم به تهران ارسال کردم مجددا تماس گرفنتد که اگر نامه‌ای از هیئت دوچرخه سواری فارس ارسال نشود امکان حضور شما در این دوره وجود ندارد.

تقی‌زاده اضافه کرد: با تلاش‌های زیاد برای برقراری ارتباط تلفنی با آقای باشفاعت (رئیس هیئت دوچرخه سواری فارس) اما متاسفانه وی جواب نداند. بعضی از همکاران به خانه وین هم مراجعه کردند اما نتوانستند با او صحبت کنند. تمام سعی خود را به کار گرفته‌ایم تا با همکاری مدیرکل ورزش و جوانان فارس برای اعزام و حفظ سهمیه فارس، اعزام انجام شود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شکر

جریمه متهم پرونده عرضه خارج از شبکه شکر در ممسنی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *