صفحه اصلی / استان ها / فارس / بیانیه گام دوم انقلاب به مثابه بازشدن مرزهای جدید است

مدیرکل آموزش و پرورش فارس:

بیانیه گام دوم انقلاب به مثابه بازشدن مرزهای جدید است

مدیرکل آموزش و پرورش فارس بیانیه گام دوم انقلاب در چهل سالگی انقلاب اسلامی را نقطه عطفی در تاریخ دانست و گفت: تدوین این بیانیه به مثابه نقشه راهی برای بازشدن مرزهای جدید پیش روی ملت ایران است.

علی‌عسکر نجفی

علی‌عسکر نجفی در گفت‌وگو با ایسنا، تمدن سازی به مفهوم عظیمی که رهبری از آن سخن گفته را از محوریت‌های مهم بیانیه گام دوم انقلاب ذکر و خاطرنشان کرد: فصل‌الخطاب و کانون مرکزی مورد نظر این بیانیه و در واقع نقطه هدف، جوانان هستند که در دهه‌های بعدی باید انقلاب را پیش ببرند و در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس به بالندگی و رشد نسل بعدی با بهره‌گیری از آرمان‌های انقلاب اشاره و عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب در حوزه‌های مختلف در بیانیه فوق اشاراتی داشته که هم حساس هستند و هم سرنوشت ساز و می‌تواند به عنوان نقشه راه جوانان مورد توجه قرار گیرد.

نجفی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب رهبری از چند جهت حائز اهمیت است، صدور این بیانیه از سوی شخصی که در نظام بین‌الملل تاثیرگذار است را وجه شاخص بیانیه ذکر و اظهار کرد: در حالی که آمریکا تلاش‌های زیادی برای زیر سوال بردن دستاوردهای انقلاب داشته و دارد اما رهبری با قوت و قدرت افق‌های امیدبخش  آینده را ترسیم کردند.

وی جامع نگری در همه حوزه‌ها را ازدیگر ویژگی‌های مهم بیانیه گام دوم انقلاب برشمرد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه رهبری در این بیانیه مفاهیم اساسی انقلاب در حوزه سیاسی که همان ” استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” است را مجددا مطرح کرده است، گفت: در حوزه اقتصادی نیز نگاه به اقتصاد درون‌زا را با تکیه بر اقتصاد مقاومتی در حوزه مدیریتی، روحیه جهادی و توصیه به مدیریت جهادی یادآور شده است.

نجفی ابراز امیدواری کرد که مدیران با سرلوحه قرار دادن فرمایشات رهبری و عمل به مفاهیم آن، انقلاب را سربلندتر از قبل پیش ببرند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شکر

جریمه متهم پرونده عرضه خارج از شبکه شکر در ممسنی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *