صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / پارک ها مراکز رشد و شتاب‌ دهنده‌ها / محصولات ۴۶ شرکت پارک علم‌وفناوری اردبیل تجاری‌سازی می‌شوند

رئیس پارک علم‌وفناوری اردبیل:

محصولات ۴۶ شرکت پارک علم‌وفناوری اردبیل تجاری‌سازی می‌شوند

اردبیل - رئیس پارک علم‌وفناوری استان اردبیل گفت: ۴۶ شرکت فعال در پارک علم‌وفناوری این استان در تلاش برای تجاری سازی محصولات خود هستند.

حبیب ابراهیم‌پور پیش از ظهر سه شنبه در دیدار با فعالان شرکت‌های فناور اردبیل تصریح کرد: با تجاری سازی محصولات شرکت‌های فناور و مستقر در پارک علم و فناوری استان زمینه اشتغال و رونق اقتصادی فراهم شده و می‌توان در صادرات و بازاریابی مناسب نیز موفق شد.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، وی افزود: خوشبختانه برخی از شرکت‌های استان به مرحله تجاری سازی نیز دست یافته و یا با رساندن سطح محصولات تولیدی خود به حد ایده‌آل یا مورد انتظار از توانایی دستیابی به چنین ویژگی‌هایی برخوردارند.

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل با ابراز امیدواری برای ارتقای توانمندی شرکت‌های فناور اردبیل برای افزایش صادرات، افزود: با شناسایی و حمایت همه جانبه از شرکت‌های دانش بنیان می‌توان زمینه‌ معرفی و برندسازی محصولات تولیدی را فراهم کرد.

وی بر ضرورت تداوم حمایت‌های مادی و معنوی از شرکت‌های فناور تاکید کرد و یادآور شد: تمامی دستگاه‌های اجرایی می‌توانند با انسجام مناسب برای موفقیت مضاعف این شرکت‌ها در تلاش باشند تا زمینه‌های کارآفرینی و جا افتادن بیشتر شرکت‌های دانش بنیان و فناور مهیا شود.

ابراهیم‌پور اضافه کرد: با وجود اینکه فعالیت پارک‌های علم و فناور در کشور از سال ۶۹ آغاز شده بود، اما این موضوع در استان اردبیل دیرتر از سایر استان‌ها و در چهار سال اخیر شروع شد اما امیدواریم در این مدت کم به توسعه مدنظر دست یافته و زمینه بالندگی شرکت‌های فناور را فراهم نماییم.

همچنین مطالعه کنید:

business

اعداد و ارقام اقتصادی در هفته سوم آذرماه ۱۳۹۸

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق ایران، در هفته‌ای که پشت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *