صفحه اصلی / اقتصادی / راه و شهرسازی / فاز دوم مترو پردیس به طول ۲۵ کیلومتر اجرا می شود

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء:

فاز دوم مترو پردیس به طول ۲۵ کیلومتر اجرا می شود

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء گفت: فاز اول بخشی از زیرساخت‌های مطالعات قطارشهری آغاز و فاز دوم این پروژه به طول 25 کیلومتر و با تخصیص بودجه در کمترین زمان ممکن به اتمام می‌رسد.

به گزارش کسب و کار نیوز، سعید محمد در مراسم آغاز عملیات اجرایی زیرساخت‌های پردیس و مطالعات فاز ۲ قطار برقی تهران-پردیس، اظهار داشت: شهرهای اقماری حاشیه تهران اهمیت بالایی در توسعه تهران دارند.
وی در ادامه افزود: هزینه گزافی به‌خاطر تردد به تهران به خانواده‌ها تحمیل می‌شود و ما در قرارگاه خاتم‌الانبیاء مجدانه تلاش می کنیم تا کار ساخت قطار شهری را که یکی از مطالبات مردم شهر پردیس است در زمانی کوتاه به انجام برسانیم.
فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء با اشاره به بومی سازی در مبحث مترو خاطر نشان کرد: هر سال شاهد خروج ارز برای تامین سیستم‌های مترو هستیم، در حالی که با بومی سازی و حمایت از شرکت‌های داخلی می‌توانیم مانع از خروج ارز از کشور بشویم.
معاون پدافند غیرعامل وزارت دفاع نیز در این آیین اظهارداشت: زیرساخت‌های فازهای ۵ و ۹ را با سرعت بالا و هزینه کم تکمیل می‌کنیم.
علی اکبر سلیمانی با اشاره به افتتاح صنایع دفاعی در تهران خاطر نشان کرد: ما موظف هستیم ظرفیت‌های مهندسی دفاعی را در کشور اجرا کنیم.
معاون پدافند غیرعامل وزارت دفاع گفت: در شهرستان پردیس سرمایه بسیار زیادی در پروژه‌های نیمه آماده رها شده است ما برای تکمیل تعدای از این پروژه ها به کمک وزیر راه وشهرسازی آمدیم.
شهرستان پردیس در شرق پایتخت قرار دارد.
تهرام/۹۴۴۱//۱۳۴۸

همچنین مطالعه کنید:

 خسارت سنگین کرونا به ایرلاین‌های ایرانی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا: “مقصود اسعدی سامانی” درباره میزان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *