صفحه اصلی / سیاسی / مجلس / وحدت داخلی تنها راه عبور از پیچ‌های توسعه است

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس:

وحدت داخلی تنها راه عبور از پیچ‌های توسعه است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ضرورت حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: تنها راه عبور از پیچ‌های سخت توسعه که به واسطه توطئه‌های شوم استکبار جهانی ایجاد شدند، وحدت و همبستگی ملی است.

کمال دهقانی نماینده تفت و میبد

به گزارش کسب و کار نیوز، کمال دهقانی در جلسه شورای اداری استان یزد که با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برگزار شد، با بیان این که تمام دستاوردهای انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و نیروهای مسلح است، اظهار کرد: حراست از دستاوردهای انقلاب مهمترین وظیفه ملت و مسئولان است.

وی در ادامه با اشاره به اجلاس ورشو در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی، افزود: این اجلاس ضد ایرانی نشان دهنده دشمنی مداوم استکبار علیه ایران و ارزش‌های انقلابی ملت همیشه بیدار ایران اسلامی است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان این که خوشبختانه امروز ایران در اوج قدرت نظامی منطقه است، خودباوری ملی و استقلال را از جمله مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: امروز ایران اسلامی نه تنها نظامی مقتدر در سطح منطقه شده بلکه حامی جدی کشورهای مظلوم مسلمان نظیر سوریه، عراق و یمن است.

دهقانی با بیان این که ملت ایران همیشه مقاومت کرده و درس ایستادگی را خیلی خوب از امام راحل و مقام معظم رهبری آموختند، خاطرنشان کرد: تنها راه عبور از پیچ‌های سخت توسعه که به واسطه توطئه‌های شوم استکبار جهانی ایجاد شدند وحدت و همبستگی ملی است.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی در پایان پشرفت های نظام ایران را نشأت گرفته از احساس مسئولیت و درایت نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مجلس

مالیات و عوارض خرید بلیط مسافران پروازهای خارجی مشخص شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *