صفحه اصلی / استان ها / فارس / پاسخ رییس بیمارستان نمازی به انتشار یک کلیپ در مورد این مرکز

پاسخ رییس بیمارستان نمازی به انتشار یک کلیپ در مورد این مرکز

رییس مرکز آموزشی درمانی نمازی با اشاره انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر عدم خدمت رسانی به یک بیمار از سوی این مرکز درمانی، توضیحاتی را رسانه‌ای کرد.

بیمارستان نمازی شیراز

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، دکتر احمد حسین‌زاده گفت: بیمارستان نمازی به عنوان بزرگترین مرکز ارائه دهنده خدمات درمانی در جنوب کشور، سالانه به حدود ۶۰ تا ۷۰ هزار بیمار بستری خدمات ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: واحد مددکاری بیمارستان نمازی ماهانه به صورت متوسط حدود پانصد بیمار بی بضاعت را شناسایی کرده و تحت پوشش سازمان‌های حمایتی قرار می‌دهد و بر اساس برآورد انجام شده، به طور متوسط هر ماه حدود ۱۵۰ میلیون تومان نیز از سوی بیمارستان، به افراد شناسایی شده تخفیف داده می‌شود.

او با اشاره به کلیپ منتشر شده در فضای مجازی و سوءاستفاده از آن توسط رسانه‌های مخالف نظام، گفت: در کلیپ منتشر شده بیماری به نام مرتضی مردانی، مدعی است که به دلیل نداشتن تمکن مالی رها شده است.

حسین‌زاده توضیح داد: این بیمار مبتلا به یک بیماری به نام «برگر» یا التهاب عروق است که تاکنون ۲۱ بار به بیمارستان نمازی شیراز مراجعه کرده و بستری شده و تمام موارد نیز تحت پوشش خدمات مددکاری قرار داشته و به شکل رایگان تمام خدمات به وی داده شده است.

او اضافه کرد: این بیمار در تاریخ پنجم بهمن ماه امسال با توجه به پیگیری‌های مددکاری این مرکز و به صلاحدید پزشک معالج و به صورت رایگان، توسط مدیر بیمارستان مرخص شد.

رئیس بیمارستان نمازی شیراز انتشار این کلیپ در فضای مجازی مبنی بر بیرون کردن بیمار از بیمارستان را ناصحیح خواند و افزود: بیمار در مراجعه بعدی اعلام کرد که افرادی ناشناس در شرایط نامساعد این قطعه ویدئویی را از او تهیه کرده‌اند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی نمازی با اشاره به ادعای ذکر شده در مورد اینکه این بیمار از خانواده شهدا و عضو بنیاد شهید و جانبازان بوده است، گفت: طی استعلام از بنیاد شهید، این بیمار هیچ نسبتی با خانواده شهدا ندارد.

حسین‌زاده اضافه کرد: انتشار قطعه‌های فیلم ساختگی با محتوای خارج کردن بیمار از بیمارستان نمازی، موضوعی غیرآگاهانه و غیرحرفه‌ای بوده و ناشی از نا آگاهی انتشاردهندگان نسبت به اهداف و نگاه والای جامعه درمانی خدمتگزار در کشور است.

او تصریح کرد: درمانگران کشور نه تنها تمام همت و اندیشه خود را برای بهبود آلام مردم به کار بسته اند، بلکه در موارد و موضوعات متعدد، خدماتی فراتر از درمان در حمایت از اقشار آسیب پذیر ارائه می‌شود، با علم به این موضوع که مردم و دریافت کنندگان خدمت، قدردان خدمات شبانه روزی کارکنان حیطه درمان هستند، اقدامات افرادی ناآشنا به حجم گسترده خدمات، احتمالاً” با اهداف خاصی سعی در ناامید کردن بیماران و نیازمندان دارند که امید است اصلاح شوند.

رئیس بیمارستان نمازی شیراز اعلام کرد: با بررسی‌های انجام شده، این فیلمبرداری در محوطه بیمارستان نمازی در حین قدم زدن در محیط باز از بیمار گرفته شده و انتشار پیدا کرده است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مرغ گوشت

تولید بیش از ۱۲۶ هزار تن مرغ گوشتی در فارس

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما,مرکز فارس،مدیر امور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *