صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد ریالی تسهیلات ازدواج بانک ملّی ایران

در دولت یازدهم و دوازدهم صورت گرفت

پرداخت ۱۰۰ هزار میلیارد ریالی تسهیلات ازدواج بانک ملّی ایران

بانک ملی ایران در دولت یازدهم و دوازدهم با هدف کمک به ازدواج جوانان، بیش از یک میلیون و 388 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.

این بانک همواره در راستای سیاست های دولت و در جهت کمک به ازدواج و معیشت جوانان گام برداشته و از ابتدای سال ۹۲ تا پایان آذرماه سال جاری بالغ بر ۱۰۰ هزار و ۱۵۳ میلیارد و ۱۴۸ میلیون ریال تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بر همین اساس طی مدت مذکور، یک میلیون و ۳۸۸ هزار و ۹۷۸ نفر با تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بانک ملی ایران به خانه بخت رفته اند.

بانک ملی ایران همچنین از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه ۲۱۶ هزار و ۳۴۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ارزش ۳۳ هزار و ۸۴۴ میلیارد و ۳۷۳ میلیون ریال تخصیص داده است.

لازم به ذکر است، به هر یک از متقاضیان صرفا یک مرتبه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تعلق می گیرد و متقاضیان به مدت دو سال (۲۴ ماه) از تاریخ عقد، می توانند برای دریافت تسهیلات مذکور اقدام کنند.

در سال ۹۷ به منظور حمایت از ازدواج جوانان و بر اساس ابلاغ بانک مرکزی، سقف تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ۱۵ میلیون تومان برای هر یک از زوجین و دوره بازپرداخت آن به ۶۰ ماه با همان نرخ چهار درصد کارمزد افزایش یافت که پرداخت این تسهیلات بلافاصله در تمامی شعب بانک ملی ایران نیز کلید خورد.

همچنین مطالعه کنید:

آغاز توزیع بن‌کارت‌های فیزیکی نمایشگاه کتاب پایتخت در شعب و پیشخوان‌های شهرنت بانک شهر

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *