صفحه اصلی / اقتصادی / بانک / طومار تشکر کارگران کرمانشاهی برای مدیرعامل بانک ملت

روابط عمومی بانک ملت خبر داد

طومار تشکر کارگران کرمانشاهی برای مدیرعامل بانک ملت

جمعی از کارگران کارخانجات نساجی کرپ ناز کرمانشاه با در دست گرفتن پلاکاردهایی، از دکتر بیگدلى مدیرعامل بانک ملت و استاندار کرمانشاه قدردانی کردند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملت، نزدیک به ۷۰ نفر از کارکنان کارخانجات کرپ ناز با امضای طوماری تشکرآمیز بابت تحقق یکی از خواسته های جدی خود از سال های گذشته، از دکتر بیگدلى مدیر عامل بانک ملت به عنوان سهامدار این مجموعه و استاندار کرمانشاه و پیگیری های موثر آنان سپاسگزاری کردند.
کارگران نساجی کرپ ناز با بیان این نکته که موضوع بهره مندی از قانون مشاغل سخت و زیان آور به یکی از دغدغه های جدی آنان در سال های گذشته تبدیل و تحقق آن در ۵ سال گذشته با مشکلات فراوانی روبه رو شده بود، افزودند: در مقام ایفای وظیفه و حق شناسی بر خود لازم می دانیم که از مساعدت های مدیرعامل بانک ملت برای صدور دستورات مقتضى در جهت رفع نگرانی های کارگران زحمتکش این مجموعه صنعتی، اعضای هیات مدیره هلدینگ بهساز مشارکت های ملت، مدیرعامل کارخانجات کرپ ناز و استاندار کرمانشاه قدردانی کنیم.
بر اساس این قانون، کارگران مشمول مشاغل سخت و زیان آور می توانند پس از ۲۰ سال کار در محیط های صنعتی از فرصت قانونی بازنشستگی پیش از موعد بهره مند شوند.
بر اساس این گزارش، رسانه های مختلف سراسری و محلی به انعکاس این خبر پرداختند و از این رخداد با عنوان “طومار کارگری این بار برای تشکر” یاد کردند.

 

همچنین مطالعه کنید:

انعقاد تفاهم نامه همکاری بانک دی با سازمان منطقه آزاد کیش

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک دی، در جلسه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *