صفحه اصلی / اجتماعی / زنان و خانواده / پیام خداحافظی بندپی از بهزیستی

پیام خداحافظی بندپی از بهزیستی

رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور در پیامی از همکاران خدوم سازمان بهزیستی در سراسر کشور خداحافظی کرد.

محسنی‌بندپی

به گزارش کسب و کار نیوز، «انوشیروان محسنی بندپی» استاندار تهران و رئیس سابق سازمان بهزیستی کشور در پیامی از همکاران خدوم سازمان بهزیستی در سراسر کشور خداحافظی کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:
«سپاس خداوند منان را که قریب به چهار سال توفیق خدمت به معلولین، نیازمندان، اقشار آسیب پذیر و آسیب دیده جامعه و بهره مندی از همراهی و تعامل شما عزیزان را در سازمانی دانش محور و تخصصی به اینجانب عطا فرمود.بسیار خوشوقتم که اعلام نمایم در طول دوران خدمت دراین سازمان، در راستای ایفای وظیفه خطیرتحقق به زیستن و رفاه آحاد جامعه و نیز ارتقاء شاخصهای سلامت اجتماعی کشور، همواره از مشارکت آگاهانه و داوطلبانه ، احساس تعهد و مسئولیت اجتماعی شما همکاران محترم در سراسر کشوربرخوردار بوده ام .

اینجانب  با وقوف بر اهمیت کارکرد های موثر و کارآمد تقویت عزم ملی واعتماد به قابلیتها ، ظرفیتها ،مشارکت فعال و تعامل اثرگذار همکارانی توانا ، پویا و برخوردار از دانش و تخصص لازم ، در تثبیت و تحکیم اهداف متعالی سازمان و در جهت اقتدار ملی وپیشرفت و اعتلای زیر ساختهای توسعه، توفیقات سازمان را در کسب دستاوردهای ملی و کشوری ماحصل کار تیمی و جمعی شما همکاران محترم در سراسر کشور اعم از صف و ستاد  می دانم . رجاء واثق دارم در طول این مدت همگی با اعتقادی راسخ و تعهدی قلبی، تمامی تلاش وکوشش خویش را مصروف بالندگی اهداف سازمان نمودیم.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل، سروران عزیز ، ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از هم اندیشی، همدلی و همیاری شما، و با امید رسیدن به جامعه‌ای با نشاط، امیدوار ، روبه رشد و تاب آور، از مبدأ لایزال الهی، برای همه شما عزیزان، سلامتی، سعادت و موفقیت مسئلت می نمایم. به امید آنکه شاهد بالندگی و ارتقاء روز افزون سازمان بهزیستی کشور باشیم».

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

mozaferi

شایعه واگذاری کیش به چینی ها تکذیب شد

به گزارش کسب و کار نیوز، ، پس از انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *