صفحه اصلی / اجتماعی / آموزش / کمپین #همه برپا، با شعار “کلاس گرم- مدرسه امن” آغاز شد

کمپین #همه برپا، با شعار “کلاس گرم- مدرسه امن” آغاز شد

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور از راه اندازی و آغاز به کار کمپین #همه برپا، با شعار "کلاس گرم- مدرسه امن"با هدف جمع آوری مشارکت مردم نیک اندیش کشورمان به منظور تأمین سیستم های گرمایشی استاندارد مدارس کشور خبر داد.

کلاس درس

به گزارش کسب و کار نیوز، محمدرضا حافظی با اشاره به حادثه آتش سوزی در مدرسه اسوه حسنه در شهر زاهدان که منجر به جان باختن چهار نفر از دانش آموزان این مدرسه شد، افزود: ما در مقابل حفظ امنیت دانش آموزان مدارس حتی در دورترین نقاط کشور احساس مسئولیت می کنیم و از طریق کمپین #همه برپا در نظر داریم تا با جذب مشارکت خیرین و مردم خیراندیش کشورمان حتی با مبالغ اندک،  نسبت به استانداردسازی سیستم های گرمایشی مدارس اقدام کنیم و برای همیشه این مشکل مهم  را در مدارس کشور برطرف کنیم.

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز، ضمن دعوت از خیرین محترم برای پیوستن به این پویش گفت : در کنار ساخت مدارس که یک اولویت اساسی در این نهاد مردمی است، باید به نیازهای ضروری مدارس از جمله استفاده از بخاری های استاندارد و تولید گرمای ایمن کلاس های مدارس نیز توجه ویژه شود.

وی گفت: حفظ امنیت و سلامت دانش آموزان از جمله اولویت های اساسی جامعه خیرین مدرسه ساز است.

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز  افزود: تمام تلاش جامعه خیرین این است که حساسیت مدیران و آحاد مردم را نسبت به تأمین سیستم گرمایشی استاندارد در مدارس افزایش دهد و به همین دلیل با راه اندازی کمپین #همه برپا،  با شعار “کلاس گرم- مدرسه امن”در تلاش هستیم تا شرایط تحصیل ایمن برای دانش آموزان آینده ساز را در کشور فراهم آوریم.

محمدرضا حافظی گفت: علاقمندان به مشارکت در این طرح می‌توانند از طریق شماره حساب ۱۴۳۰۰۳۰۰۶۵ بانک ملت شعبه پل رومی تهران مبالغ خود را به منظور ساخت و تأمین تجهیزات گرمایشی استاندارد مدارس به حساب جامعه خیرین مدرسه ساز کشور واریز نمایند.

وی گفت: این مبالغ با همکاری سازمان نوسازی مدارس کشور در استان‌های نیازمند و به ترتیب اولویت صرف ایجاد سیستم های گرمایشی استاندارد خواهد شد و در آینده نیز گزارش اقدامات انجام شده در این بخش به صورت مستمر به اطلاع مشارکت کنندگان وآحاد محترم جامعه خواهد رسید.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی جامعه خیرین مدرسه ساز، رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز در پایان افزود: کمپین #همه برپا و شماره حساب اعلام شده در سایت جامعه خیرین مدرسه ساز تنها کانال جمع آوری هدایا و کمک های مردم عزیز کشورمان برای این موضوع مهم است.  

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

payamnoor

شرایط بازگشت به تحصیل و بخشودگی بدهی دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از دانشگاه پیام نور، دکتر زمانی با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *