صفحه اصلی / ورزشی / توپ و تور / قوچان‌نژاد: از بعضی جاها خط می‌دهند که تیم ما را اذیت کنند

قوچان‌نژاد: از بعضی جاها خط می‌دهند که تیم ما را اذیت کنند

سرمربی تیم والیبال پیام مشهد در خصوص بازگشت اسماعیل‌نژاد به شهرداری تبریز می‌گوید: در برخی از جاها خط می‌دهند که پیام را تحت فشار قرار دهید.

دیدار تیم‌های والیبال پیام مشهد و پیکان تهران

جبار قوچان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص پیروزی تیمش مقابل کاله مازندران در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال اظهار کرد: با توجه به اینکه در دور رفت مقابل همین تیم بازی را واگذار کرده بودیم، برای جبران نتیجه دور رفت پا به میدان گذاشتیم. کاله تیم تاکتیکی است و هوشمندانه والیبال بازی می‌کند، اما توانستیم با سرویس‌های خوب‌مان این تیم را از کار بیاندازیم.

وی افزود: سرویس‌های دقیق، دریافت‌های خوب و تقویت دفاع روی تور در دستور کار قرار داشت که در بیش از ۸۰ درصد مواقع با موفقیت روبرو بودیم. از همین رو مانع اجرای تاکتیک‌های کاله در این بازی شدیم که نتیجه آن یک نتیجه خیلی خوب برای پیام بود.

سرمربی پیام مشهد در خصوص مصدومیت بهزاد حیدرشاهی، پاسور این تیم در ابتدای ست نخست خاطرنشان کرد: حیدرشاهی با مصدومیت شدیدی از ناحیه پا مواجه شد که باعث شد بازی را از دست بدهد. پاسورهای پیام هر دو در یک سطح هستند، اما نخستین سالی است که در لیگ برتر به عنوان پاسور اول بازی می‌کنند. 

قوچان‌نژاد یادآور شد: خدا را شاکرم که این بازی را با موفقیت به اتمام رساندیم، اما سپری کردن سایر دیدارها با یک پاسور خیلی سخت خواهد بود. با توجه به فشردگی مسابقات در نیم فصل دوم کار برای پیام با یک پاسور به مراتب سخت‌تر خواهد شد. امیدوارم حیدرشاهی به زودی به میادین بازگردد تا بتوانیم از هر دو پاسور در لیگ برتر استفاده کنیم. 

وی در خصوص پاسخ به این سوال که امین اسماعیل‌نژاد، بازیکن جدید پیام از چه زمانی برای این تیم به میدان خواهدرفت، گفت: امین اسماعیل‌نژاد از روز یکشنبه بازی خواهد کرد، اما برای شهرداری تبریز! متاسفانه با پرداخت بخشی از قراردادش در دقیقه ۹۰، مانع انتقال این بازیکن به پیام شدند. پنج بازیکن این تیم آزاد بودند و به هر کجای ایران که خواستند رفتند، اما مثل اینکه فقط همین بازیکن از شهرداری تبریز مشکل داشت.

سرمربی پیام مشهد بیان کرد: در برخی جاها خط می‌دهند که تیم‌مان را اذیت کنند. پنج بازیکن شهرداری تبریز آزادانه به هر کجای ایران که خواستند منتقل شدند، اما تنها برای اسماعیل‌نژاد سه روز است در تلاشند که به مشهد نیاید. این گونه مسائل آزارمان می‌دهد. امین اسماعیل‌نژاد نیز با میل و رغبت خود به مشهد آمده بود. متاسفانه در چند پست به دنبال بازیکن بودیم که فقط توانستیم یک بازیکن جذب کنیم که این هم به سرانجام نرسید. با همین خیرالموجودین و حمایت هواداران در لیگ برتر ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

بسکتبال

لغو دو بازی از هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, طبق اعلام فدراسیون بسکتبال، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *