صفحه اصلی / ورزشی / توپ و تور / انتقاد سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر از کادر فنی نفت آبادان

انتقاد سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر از کادر فنی نفت آبادان

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر گفت: از ابتدای مسابقه مربی و نیمکت پالایش نفت آبادان به صورت مرتب به داوری اعتراض می کردند و درون زمین بودند و زمانی که می‌خواستیم جریان بازی را به سود خودمان تغییر دهیم، به درون زمین می‌آمدند و شروع به دعوا می کردند.

بسکتبال

به گزارش کسب و کار نیوز – منطقه خوزستان، محمدرضا اسلامی پس از پیروزی برابر پالایش نفت آبادان در لیگ برتر بسکتبال کشور، اظهارکرد: بازی سختی بود و واقعیت این است که بازی را سخت کردند؛ از ابتدای مسابقه نیز مربی و نیمکت پالایش نفت آبادان به صورت مرتب به داوری اعتراض می کردند و درون زمین بودند. در کجا به این صورت است؟ تعجب می کنم که داور هم هیچ عکس العملی نشان نمی داد و کار به جایی می رسد که تماشاگر متوقع می شود و فکر می کند حتما باید بازی به سود آن ها به پایان برسد.

وی ادامه داد: بر همین اساس نیز هواداران شروع به ناسزا گفتن کردند. من تاکنون چنین رفتاری را از هواداران آبادانی ندیده بودم. تماشاگران آبادانی در تمام رشته ها صاحب سبک بودند و چه می بردند و چه می باختند، تیم ها را تشویق می کردند. نمی دانم چه اتفاقی افتاده گه این گونه رفتار کردند. 

سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر گفت: مربی و کادرفنی حریف وسط زمین بودند و باتوجه به این که بازیکنان شان خسته شده بودند، به نحوی بازی را متوقف می کردند. ما هم تا آمدیم جریان بازی را به سود خودمان تغییر دهیم، به درون زمین آمدند و شروع به دعوا کردند. درست است که پالایش نفت، میزبان این دیدار بود ولی قرار نیست که حتما میزبان برنده باشد. نباید به هر کاری دست زد تا برنده بود. باید فکری برای این موضوع شود. داور در مدیریت بازی خیلی ضعیف بود.

وی افزود: نباید وقتی بازی را می بازیم، نتیجه را به گردن دیگران بیندازیم. تیم حریف اجازه نداد که امروز بسکتبال بازی کنیم. امیدوارم برای بازی آینده آبادان حتما خود فدراسیون و رییس آن حضور داشته باشند. اگر نفت سرمایه گذاری کرده است، ما نیز سرمایه گذاری کرده ایم. مگر قرار است تمام بازی ها را نفت آبادان ببرد؟ مگر زمانی که نفت آبادان بازیکن خارجی ۵۰ یا ۱۰۰ هزار دلاری داشت، گلایه و دعوا کردیم؟ نه، ما همیشه تبریک گفتیم. این رفتار دور از معرفت است.

اسلامی عنوان کرد: وارد کردن فشار مضاعف به میز داوری از اخلاق ورزش دور است و امیدوارم فدراسیون به بازی آینده نفت آبادان نظارت داشته باشد. آبادان مهد فرهنگ است و امیدوارم که هواداران خودشان بر این امر نظارت داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که گویا در جریان بازی فردی با تلفن به شما اعلام می کرد که چه کاری انجام دهید، گفت: به هیچ عنوان چنین اتفاقی نیفتاد و آن چه به صلاح تیمم است را انجام می دهم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

بسکتبال

لغو دو بازی از هفته پنجم لیگ برتر بسکتبال

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, طبق اعلام فدراسیون بسکتبال، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *