صفحه اصلی / استان ها / کرمان / صبر ایوب کرمانی‌ها همچنان ادامه داشته باشد

در پی طولانی شدن ساخت تالار مرکزی شهر کرمان؛

صبر ایوب کرمانی‌ها همچنان ادامه داشته باشد

تالار بزرگ کرمان با زیربنای 14 هزار و 500 متر مربع که ساخت آن منطبق با فضای سنتی شهر کرمان است پیش از این قرار بود تا پایان کار دولت دهم به بهره‌برداری برسد! که همچنان روند ساخت این پروژه ادامه دارد. پیش از نیز در شهر کرمان پروژه ساخت پل تنها یک کیلومتری سیدی(شهید بهشتی شهر کرمان) نیز بیش از هفت سال به طول انجامیده بود.

تالار کرمان

براساس این گزارش محمدجواد فدایی استاندار کرمان نیز پیش از با انتقاد از روند کند اجرای پروژه‌ها در شهر کرمان با بیان اینکه مشارکت مردم، ضامن موفقیت در پروژه‌های شهری است، گفت: طولانی شدن پروژه‌ها بیش از مدت تعیین شده را ناشی از ناکارآمدی سیستم و اشکال در مدیریت پروژه‌ها می‌دانم.

“محمدرضا علیزاده” در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت ساخت تالار مرکزی شهر کرمان گفت: در حال حاضر حدود ۱۵ اکیپ کارگاه با حدود ۱۵۰ کارگر، در این پروژه مشغول به فعال هستند.

وی با اشاره به تفاهمنامه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیمانکار جدید اتمام این پروژه، اظهار کرد: براساس تفاهمنامه باید پیمانکار تا شهریورماه سال ۹۸ کار را تحویل دهد و ممکن است تجهیز این تالار در نیمه دوم سال آینده به اتمام رسد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از پیشرفت فیزیکی ۸۸ درصدی تالار مرکزی کرمان خبر داد و بیان کرد: مشکلات منابع مالی و پیمانکار علت‌های تاخیر ساخت این مجتمع فرهنگی هنری بودند که خوشبختانه تا حدودی از این موانع رفع و کار ادامه ساخت این پروژه از سر گرفته شده است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

آتش‌سوزی در فروشگاه زنجیره‌ای رفاه کرمان

به گزارش کسب و کار نیوز، علی عسکری در تشریح جزییات این خبر اظهار کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *