صفحه اصلی / ورزشی / کشتی و رزمی / سرپرست فدراسیون کشتی: از انتقادهای سازنده استفاده می کنیم

سرپرست فدراسیون کشتی: از انتقادهای سازنده استفاده می کنیم

سرپرست فدراسیون با بیان این که نتیجه کلی کشتی ضعیف نبوده است، گفت: تلاش می‌کنیم از انتقادهای سازنده نیز استفاده کنیم.

حمید بنی‌تمیم

به گزارش کسب و کار نیوز، حمید بنی تمیم در حاشیه بازدید کاروان فرهنگی ورزشی کشور از مناطق عملیاتی خوزستان، در خصوص وضعیت کشتی نیز اظهار کرد: از ۱۴ مسابقه‌ای که می‌توان در دو رشته آزاد و فرنگی در بخش‌های آسیایی و جهانی شرکت کرد، ایران ۱۱ بار روی سکوهای آسیایی و جهانی قرار گرفته است و در بُعد فنی، نتیجه کلی کشتی ضعیف نبوده است.

وی بیان کرد: اگر بخواهیم در خصوص کشتی آزاد و فرنگی رده سنی بزرگسالان نیز صحبت کنیم، نتایج دور از انتظار بود و طبیعتا این می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد که هم کادرهای فنی تیم های ملی و هم مسوولان فدراسیون و کارشناسان در این زمینه صحبت کردند.

سرپرست فدراسیون کشتی با بیان این که تلاش می‌کنیم از انتقادهای سازنده نیز استفاده کنیم، گفت: در مدت حداقلی که من به عنوان سرپرست فدراسیون هستیم از اقداماتی که در بعد فنی جهت بهتر شدن شرایط انجام داده ایم، می‌توان به حضور آقای بنا به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و آقای غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم کشتی آزاد که هر دو از چهره‌های شناخته شده هستند، اشاره کرد.

وی بیان کرد: در خصوص برگزاری اردوها و تورنمنت‌ها نیز طبیعتا برنامه را از سرمربی تیم‌های ملی آزاد و فرنگی دریافت کرده ایم و کار طبق تقویم پیش‌بینی شده، پیش می‌رود و امیدوارم آن توقعی که مردم از تیم‌های ملی دارند نیز برآورده شود.

بنی تمیم با اشاره به برگزاری رقابت های کشتی فرنگی جام تختی در اندیمشک نیز عنوان کرد: جام تختی بهمن ماه در استان خوزستان و شهر اندیمشک برگزار می‌شود که یکی از رسمی‌ترین و مهمترین مسابقاتی است که در تقویم بین‌المللی و فدراسیون قرار دارد. تا حدود زیادی موافقت برای این میزبانی صورت گرفته است و تنها کمی تقسیم کار و شرح وظایف مانده است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

کشتی

جنگ ستارگان کشتی ایران و جهان در آزادی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, نوزدهمین دوره لیگ برتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *