صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / سامانه معاینه فنی راهداری به سیمفا متصل شد

سامانه معاینه فنی راهداری به سیمفا متصل شد

مدیرکل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سیمفا خبر داد و گفت: متاسفانه هنوز راهداری از کل ظرفیت سامانه استفاده نمی‌کند و بخشی از معاینه‌های فنی خارج از این سامانه صادر می‌شود.

حمل و نقل شهری

به گزارش کسب و کار نیوز، مرضیه حصاری در سی و دومین جلسه کارگروه ملی کاهش آلودگی هوا که در سازمان محیط زیست برگزار شد در مورد اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سامانه یکپارچه معاینه فنی(سیمفا)، اظهار کرد: طی یک ماه گذشته بحث اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سیمفا با جدیت پیگیری و در این باره همکاری خوبی بین سازمان شهرداری‌ها و سازمان راهداری برقرار و در نهایت هفته گذشته اتصال این دو سامانه انجام شد.

وی با اشاره به اینکه امکان دستکاری اطلاعات رد و بدل شده بین راهداری و سیمفا وجود دارد، گفت: سیمفا برای خودروهای سبک با روش‌های مختلف دخالت انسانی را به حداقل رسانده است و در خودروهای سنگین نیز می‌توان همین کار را اجرا کرد.

مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی سازمان شهرداری‌ها افزود: به دلیل اجرای فاز دوم طرح کاهش و جلوگیری از جریمه اشتباه، اتصال سامانه راهداری به سیمفا اتفاق افتاد.

حصاری گفت: متاسفانه در حال حاضر سازمان راهداری از همه ظرفیت‌های موجود استفاده نمی‌کند. استعلام از پلیس یعنی معاینه فنی که صادر می‌شود روی سامانه قرار نمی‌گیرد و بخشی از معاینه فنی خارج از سامانه صادر می‌شود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

شورای شهر تهران

اما و اگرهای اعضای شورا در خصوص اعتراض فرمانداری به یک مصوبه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, صبح امروز مصوبه بررسی نامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *