صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / تاکید تاج و گرشاسبی بر حمایت از تیم ملی فوتبال در راه جام ملت‌ها

در نشست رییس فدراسیون و مدیرعامل پرسپولیس مطرح شد

تاکید تاج و گرشاسبی بر حمایت از تیم ملی فوتبال در راه جام ملت‌ها

رییس فدراسیون فوتبال و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دیدار کردند. پس از این نشست طرفین بر حمایت از تیم ملی فوتبال در راه جام ملت‌های آسیا تاکید کردند.

حمیدرضا گرشاسبی و مهدی تاج

به گزارش کسب و کار نیوز، حمید رضا گرشاسبی امروز با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال، با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کرد. در این نشست که محمدرضا ساکت،دبیرکل فدراسیون فوتبال هم در آن حضور داشت، درباره موضوعات مختلف حول و حوش تیم ملی و باشگاه پرسپولیس بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این نشست با تقدیر از تلاش های فدراسیون فوتبال در راه برپایی باشکوه دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: خانواده پرسپولیس در روزهای حساس باقیمانده تا برگزاری جام ملت های آسیا در کنار و همراه تیم ملی خواهد بود.

رییس فدراسیون فوتبال پس از پایان نشست با حمیدرضا گرشاسبی، گفت: با پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا همه توجهات بیش از پیش به تیم ملی و رقابت های جام ملت هاست و  تمامی علاقمندان و مردم عزیز در کنار باشگاهها،هوادار تیم ملی هستند.

تاج عنوان کرد: فوتبال ما در مقطع حساس کنونی بیش از هر زمان دیگری به آرامش نیاز دارد. این وظیفه همه خانواده فوتبال است که در این مسیر همگام باشد. از آقای گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم که توفیقات بسیار خوبی به دست آورده‌اند و همواره تلاش کرده‌اند تا در راه دوستی هر چه بیشتر جامعه فوتبال گام بردارند صمیمانه قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: در فرصت کوتاه پیش از برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران، فدراسیون فوتبال در کنار باشگاه پرسپولیس بود تا در برگزاری این مسابقه همراه و همگام با نماینده ایران عزیز باشد. خوشحالیم امروز و با گذشت چند هفته از این مسابقه، همچنان برگزاری  باشکوه این دیدار مورد بحث محافل ورزشی است.

تاج افزود: به طور حتم، با پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا همه توجهات بیش از پیش به تیم ملی و رقابت های جام ملت هاست و تمامی علاقمندان و مردم عزیز در کنار باشگاهها، هوادار تیم ملی هستند. به صورت کلی،مباحث ملی فراتر از رنگ هاست. همانطور که دیشب و در حاشیه برگزاری مراسم بهترین های سال آسیا در عمان تاکید کردم که جای علیرضا بیرانوند در این مراسم خالی است و این را وظیفه خود می دانیم همه در کنار فوتبال ملی باشیم.

حمیدرضا گرشاسبی نیز درباره نشست امروز خود با رییس و دبیرکل فدراسیون فوتبال عنوان کرد: جلسه بسیار خوبی را در فدراسیون داشتیم و درباره موضوعات مختلف صحبت کردیم. به صورت کلی، ممکن است برخی موارد در فضای عمومی طرح شود اما بی شک تاثیری در روند حمایت همه جانبه  از فوتبال ملی نخواهد داشت.

وی ادامه داد: وظیفه خود می‌دانم از فدراسیون فوتبال که برای برپایی دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران تلاش شبانه روزی و چشمگیری داشت تشکر کنم. در آن مقطع زمانی،فدراسیون نگاه ملی داشت و همانطور که در صحبت های ریاست محترم فدراسیون فوتبال هم بود این بار نوبت باشگاه پرسپولیس است که در این مسیر به تیم ملی کمک کند تا در آرامش به کارش ادامه دهد.

گرشاسبی خاطرنشان کرد: وظیفه همه ارکان خانواده فوتبال در این مقطع زمانی این است که با درک شرایط موجود به تیم ملی کمک کنند تا پس از سال ها قهرمانی در جام ملت های آسیا را از آن خود کند. فوتبال ما حال و هوای خوبی دارد و حیف است این وضعیت دچار خدشه شود. از رسانه های عزیز که همواره یار دوازدهم فوتبال ملی بوده اند درخواست می کنم مثل همیشه در این مسیر به آرامش فوتبال ملی کمک کنند.ب ه طور کلی نباید اجازه بدهیم عده ای جلوی توسعه همه جانبه فوتبال را در رده ملی و باشگاهی بگیرند و این موضوع کمک همه جانبه ای به فوتبال ما می کند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

فرانک لمپارد

چلسی نیاز به غریزه گلزنی دارد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, چلسی در دیدار امشب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *