صفحه اصلی / اقتصادی / راه و شهرسازی / خدمات دولت را با کد دستوری #۴* پیگیری کنید

معاون وزیر ارتباطات:

خدمات دولت را با کد دستوری #۴* پیگیری کنید

معاون وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: کارت سوخت و استعلام یارانه کالایی دو خدمت اصلی دولت را می توان از طریق تلفن همراه با کد دستوری #4* پیگیری کرد.

به گزارش کسب و کار نیوز، امیرناظمی روز چهارشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: کد دستوری #۴* به طور انحصاری برای دولت الکترونیک تعریف شده است و از این پس همه خدمات دولتی با همین کد خواهد بود.
شیوه سنتی دریافت کارت سوخت حضور در مراکز پلیس+۱۰ و ارائه اصل سند وکپی، اصل کارت خودرو وکپی، اصل کارت ملی و کپی و پرداخت وجه و انتظار دریافت پستی است.
مالکان خودروهای فاقد کارت سوخت طبق جدول زمانبندی تا ۲۴ آذر مهلت دارند از طریق دفترهای پلیس+۱۰ و سامانه های اینترنتی به صورت رایگان نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
به گفته ناظمی، این روزها کارت سوخت و استعلام یارانه کالایی دو خدمت اصلی دولت است که در صفحه اصلی مشاهده می‌شود. برنامه سازمان فناوری اطلاعات ایران ارائه خدمات دولت از یک پلتفرم واحد است.
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیش از این اعلام کرده بود که سبد حمایتی کالا نیمی از جمعیت کشور را در برخواهد گرفت.
براین اساس گزارش وزارت کار، کارگران فقط بسته حمایتی دریافت کرده‌اند که میزان ارزش این بسته حمایتی با توجه به بعد خانوار بوده و به همین دلیل رقم آن از ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان است. کارکنان دولت نیز بدون در نظر گرفتن بعد خانوار آنها رقم ۲۰۰ هزار تومان برای افزایش قدرت خرید دریافت خواهند کرد.
اقتصام**۲۰۷۸** ۲۰۲۳

همچنین مطالعه کنید:

Imam Khomeini International Airport

ارزان‌تر بودن بلیت پروازهای داخلی فرودگاه امام

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، پس از نخستین پرواز داخلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *