صفحه اصلی / فرهنگی / سینما تئاتر تلویزیون / آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در راه تهران

آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک در راه تهران

نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران میزبان آثار برگزیده جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک می‌شود.

به گزارش کسب و کار نیوز، جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک، که شصت ویکمین دوره خود را در ماه می سال ۲۰۱۹ برگزار می کند، در همکاری با بخش بین الملل نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران بنا دارد فیلم های برگزیده دو دوره اخیرخود را در بخش آثار بین المللی نخستین جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران به نمایش بگذارد.
نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران درنظر دارد در بخش بررسی آثار بین المللی این جشنواره برترین فیلم های تبلیغاتی از سراسر دنیا را به نمایش بگذارد.
در همین راستا جشنواره جوایز تبلیغاتی نیویورک فیلم های برگزیده ۲ دوره اخیر خود را به دبیرخانه جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران برای مرور این آثار ارسال می کند.
جشنواره فیلم های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات، تقویت ایده های خلاق، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری، برپا خواهد شد.
این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی، رسانه های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ ۲۹ بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می شود.
فراهنگ ** ۹۲۴۶ ** ۱۳۵۵ **

همچنین مطالعه کنید:

salehi

همه فیلم‌های در حال تولید، برای جشنواره فجر ثبت‌نام کرده‌اند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از خبرآنلاین، سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *