صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / حیدری: با ناداوری‌ها سر ورزش خوزستان را می‌برند/ فیفا به این قضاوت‌ها می‌خندد

حیدری: با ناداوری‌ها سر ورزش خوزستان را می‌برند/ فیفا به این قضاوت‌ها می‌خندد

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان می‌گوید اگر فیلم اشتباهات داوران علیه تیم‌های استانش را به فیفا نشان دهد، این نهاد به فدراسیون فوتبال ایران بابت این قضاوت‌ها می‌خندد

افشین حیدری

افشین حیدری در گفت و گو با ایسنا، با گله مندی از قضاوت‌های پراشتباه داوران در لیگ برتر فوتبال ایران برای تیم‌های خوزستانی در هفته‌های اخیر، اظهارکرد: از فدراسیون فوتبال می‌خواهم که به موضوع داوری ورود کند زیرا تیم‌های خوزستانی از تصمیمات اشتباه داوری بسیار متضرر شده‌اند. استان خوزستان با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند و درست نیست زمانی که هوادار برای حمایت و تماشای بازی تیم مورد علاقه‌اش به ورزشگاه می‌رود تا کمی با این ورزش دلش خوش شود ولی در نهایت با تصمیمات اشتباه داور، این هوادار ناراحت می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: ما تمام تلاش‌مان را برای کنترل هواداران انجام می‌دهیم ولی زمانی که داوران با اشتباهات بسیار خود، جو بازی را بهم می‌زنند این هوادار با مشاهده بی‌عدالتی و بی تدبیری از خود واکنش نشان می‌دهد. در دیدار اخیر نفت آبادان و پیکان و بازی تیم‌های استقلال‌خوزستان و تراکتورسازی شاهد قضاوت نامناسب، پراشتباه و جنجالی داوران بودیم. به صورتی که بازی نفت و پیکان با اعتراض بسیار هواداران نیز همراه بود. همچنین در بازی فولاد و ماشین سازی نیز داور با کم تجربگی خود در روند بازی تاثیر گذاشت تا تیم فولاد به حق خود نرسد. می‌خواهم بدانم بابت این نوع داوری‌ها چه کسی جوابگوی مردم و باشگاه‌های خوزستانی است؟ ما با این داوری‌ها ناامید شده‌ایم و گویا دیگر نباید به فکر تیم‌داری باشیم. با چنین رفتارهایی انگیزه را از باشگاه‌های خوزستانی می‌گیرند.

وی اضافه کرد: من در خصوص داوری‌ها با آقای تاج، رییس فدراسیون فوتبال نیز صحبت کرده‌ام و خواستار رسیدگی به این موضوع شدم. همچنین به او گفتم که ما در خوزستان به اندازه کافی مشکل داریم و اگر فدراسیون می‌تواند با این نوع داوری‌های پراشتباه برخورد کند که هیچ، در غیر این صورت ما موضوع را قانونی پیگیری خواهیم کرد. اگر ما فیلم این بازی‌ها را که همراه با اشتباهات بسیار داوران بوده را به فیفا نشان دهیم، به فدراسیون فوتبال ایران می‌خندد. به هر حال با این ناداوری‌ها سر ورزش خوزستان را می‌برند و ما انتظار داریم که فدراسیون و آقای اصفهانیان نظارت لازم را داشته باشند تا بیش از این حق تیم های خوزستانی ضایع نشود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در پایان تاکید کرد: اگر فدراسیون نمی‌تواند فکری به حال این موضوع کند و به وضعیت داوری سر و سامان دهد، بگوید تا ما خودمان پاسخ خوبی برای مردم خوزستان بابت بی توجهی فدراسیون نسبت به این مهم داشته باشیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

رونالد کومان

مسی با باشگاه مشکل داشت نه من

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, رونالد کومان سرمربی جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *