صفحه اصلی / استارت آپ‌ و دانش‌بنیان‌ / استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان / تشکیل استارتاپ‌ها به تمام مراکز آموزش عالی لرستان رسوخ کند

تشکیل استارتاپ‌ها به تمام مراکز آموزش عالی لرستان رسوخ کند

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان با بیان این‌که نخبگان موتور محرکه اقتصاد دانش‌بنیان هستند، تاکید کرد: تشکیل استارتاپ‌ها باید به تمام مراکز آموزش عالی استان رسوخ کند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا دکتر حمزه امیری ، اظهار کرد: اقتصاد نوین همان اقتصاد دانش‌بنیان بوده که پایه‌اش بر اساس علم و دانش است تا بتوانیم کسب ثروت کنیم.

وی ادامه داد: نخبگان هم موتور محرکه این اقتصاد هستند تا از طریق ایجاد استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان بتوانند نقش خود را در اقتصاد نوین ایفا کنند.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان بیان کرد: حرکت خوب و روند رو به رشد تشکیل استارتاپ‌ها از مراکز آموزش عالی استان شروع شده و باید در این راستا بیشتر کار شود و توجه بیشتری به آنها شود.

امیری عنوان کرد: بحث تشکیل استارتاپ‌ها  باید به تمام مراکز آموزش عالی استان رسوخ و نفوذ پیدا کند.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان تصریح کرد: بنیاد نخبگان افرادی را دارد که در مقاطع زمانی بر اساس آن سال‌هایی که داشتند، مشمول حمایت‌های بنیاد نخبگان قرار می‌گیرند.

وی گفت: ممکن است امسال ۱۰۰ نفر مشمول حمایت‌های بنیاد قرار گیرند و سال دیگر ۵۰۰ نفر، اما در حال حاضر بین ۲۴۰ تا ۲۵۰ نفر مشمول حمایت‌های بنیاد نخبگان استان هستند.

همچنین مطالعه کنید:

نابودی صنعت رمزارز با تصمیمات خلق‌الساعه

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، خبر غیرقانونی بودن صرافی‌های ارز دیجیتال و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *