پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
صفحه اصلی / سیاسی / بین الملل / نیکی هیلی: رهبران جهان به ترامپ خندیدند چون عاشق صداقت او هستند!

نیکی هیلی: رهبران جهان به ترامپ خندیدند چون عاشق صداقت او هستند!

سفیر آمریکا در سازمان ملل در واکنش به خنده رهبران جهان به سخنرانی رئیس جمهوری آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد، رهبران جهان در جریان این سخنرانی خندیدند چرا که عاشق صداقت رئیس جمهوری آمریکا هستند!

نیکی هیلی

به گزارش کسب و کار نیوز به نوشته روزنامه یو اس ای تودی، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل را با گفتن اینکه دولتش نسبت به تمامی دولت‌های قبلی در تاریخ آمریکا موفق‌تر بوده، آغاز کرد.

هنگامی که این سخنرانی ترامپ خنده‌ جمعی از دیپلمات‌ها را برانگیخت، ترامپ گفت: انتظار چنین واکنشی را نداشتم اما مساله‌ مهمی نیست.

نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل در واکنش به این مساله به شبکه خبری فاکس نیوز گفت: رسانه‌ها اشتباه می‌کنند که این خنده را نوعی بی‌احترامی به رئیس جمهوری آمریکا نشان می‌دهند. رهبران جهان عاشق صداقت ترامپ هستند. آنها موضوع سیاست و دیپلماسی را مسخره نکردند آنها صحبت ترامپ را با مزه و خنده دار تلقی کردند.

وی افزود: دیپلمات‌ها برای گرفتن عکس با ترامپ و گفتن اینکه چقدر سخنرانی‌اش عالی بود بسیار مشتاق بوده و با یکدیگر رقابت می‌کردند.

هیلی در ادامه گفت: آنها عاشق این هستند که ترامپ با آنها صادق است چیزی که آنها هرگز شاهد آن نبودند. در نتیجه به این مساله احترام می‌گذارند. من دیدم که رسانه‌ها تلاش می‌کنند تا این مساله را نوعی بی‌احترامی نشان دهند. در صورتی که این مساله کاملا نادرست است و رهبران جهان عاشق وقت گذرانی با ترامپ هستند.

در زمان آغاز سخنرانی، هنگامی که ترامپ با خنده رهبران جهان مواجه شد به نظر رسید که ناراحت شده اما بعدا به خبرنگاران گفت که در تلاش بوده تا ابتدای سخنرانی‌اش را با موضوعی جالب و خنده‌دار آغاز کند.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

سازمان ملل درباره ادعای آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم ها اقدامی نمی کند

به گزارش کسب و کار نیوز، نتونیو گوترش در نامه ای خطاب به شورای امنیت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *