صفحه اصلی / اجتماعی / بهداشت و سلامت / دیدار وزیر بهداشت با خانواده یکی از شهدای حمله تروریستی اهواز

دیدار وزیر بهداشت با خانواده یکی از شهدای حمله تروریستی اهواز

وزیر بهداشت با حضور در منزل جانباز شهید سردار سرتیپ حاج حسین منجزی در روستای بدیل بخش عقیل شهرستان گتوند، ضمن ابراز همدردی با خانواده این شهید، شهادت این جانباز سرافراز را تسلیت گفت.

به گزارش کسب و کار نیوز، دکتر سید حسن هاشمی در این دیدار گفت: امیدوارم روح حاج حسین منجزی با ارواح شهدای کربلا محشور شود و قطعا خشنودترین و خوشحال ترین فرد در این شرایط، خود حاج حسین است که در هفته دفاع مقدس که یادآور رشادت های دفاع از مرز و بوم و اسلام است، به جمع دوستان خود پیوست.

وزیر بهداشت تصریح کرد: این نوع شهادت، امتیاز بزرگی برای این شهید بزرگوار و خانواده وی است و حیف بود که شهیدی همچون حاج حسین منجزی، در بستر از دنیا برود و خوشا بحال آنهایی که در راه خدا جان خود را فدا می کنند و امیدوارم که شفاعت آنها شامل حال ما شود.

 هاشمی گفت: شهادت حاج حسین منجزی، شهادت دوم وی است و مایه تاسف است که در مقابل فرزندان رشیدی از خوزستان همچون حاج حسین منجزی که با یک دست و یک پا به زندگی خود و دیگران کمک می کردند، افرادی پرورش یافتند که با هیچ فکر و منطقی نمی توان قبول کرد که بخاطر پول و با تصور اینکه به بهشت می روند، مزدوری آمریکا، اسراییل، عربستان و گروه های تکفیری را می کنند.

وزیر بهداشت تاکید کرد: حاج حسین منجزی از گل های سرسبد  دوران جنگ بود و این نوع شهادت برای او، از عسل شیرین تر است و باید به خودمان تسلیت بگوییم اگر نتوانیم راه شهدا و آرمانهای آنها را ادامه دهیم و این آرمانها هم چیزی به جز عزت و آبادانی کشور و رفاه مردم نیست.

وزیر بهداشت در پایان یادآور شد: برای حاج حسین منجزی مایه افتخار است که ۳ فرزند وی مهندس و دو فرزند پزشک و داروساز دارد و با وجود چنین فرزندانی، راه ایشان همیشه زنده است و ادامه دارد.

شهید منجزی متولد ۱۳۴۳ و اهل روستای بدیل شهرستان گتوند است که در عملیات والفجر ۸  مجروح شد و یک پا و یک دست خود را از دست داد.از ایشان ۵ فرزند(۲ دختر و ۳ پسر) به یادگار مانده که دختران ایشان پزشک و داروساز و سه پسر این شهید بزرگوار، مهندس هستند.

شهید منجزی ترکش های زیادی در بدن داشت و چندین بار به عنوان کشاورز و همچنین پاسدار نمونه استان معرفی شده بود. شهید منجزی در جنایت تروریست های تکفیری در رژه اهواز به شهادت رسید.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

مترو

یکه تازی کرونا در اتوبوس و مترو

میناسادات حسینی  به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که بسیاری از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *