صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / دایی: بزرگ‌ترین سرمایه نساجی، هوادارانش هستند

دایی: بزرگ‌ترین سرمایه نساجی، هوادارانش هستند

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: فردا بازی سختی با نساجی داریم چون این تیم سرمایه بزرگی به نام هوادار را دارد.

علی دایی

به گزارش کسب و کار نیوز، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با نساجی مازندران اظهار کرد: فردا یکی از سخت‌ترین بازی‌هایمان را در قائمشهر با یک تیم خوب انجام می‌دهیم؛ تیمی که بزرگ‌ترین سرمایه‌هایش، هوادارانش هستند که آن‌ها را حمایت می‌کنند. کار سختی در جو استادیوم داریم اما با تمرین‌ها و صحبت‌هایی که شده، خودمان را آماده می‌کنیم تا سه امتیاز بیرون از خانه را بگیریم. به امتیازهای این بازی نیاز زیادی داریم تا از بالای جدول دور نشویم. تنها به فکر برد هستیم و برای تساوی به اینجا نیامده‌ایم اما می‌دانیم جلوی این هواداران کار سختی داریم.

او افزود: فشاری که هواداران در این زمین به تیم حریف می‌آورند، ۸۰ درصد تعیین‌کننده است. همان طور که نساجی در لیگ یک بازی می‌کرد، در لیگ برتر هم شخصیت گرفته و هواداران می‌توانند کمک کنند تا این تیم در اواخر فصل حداقل در میانه‌های جدول باشد. برای بازی فردا نیز سارفو که به ناحق در بازی قبل اخراج شد، محروم است. دو بازیکن هم مصدوم هستند.

آقای گل فوتبال جهان درباره نظرسنجی AFC برای انتخاب بهترین مهاجم تاریخ جام ملت‌های آسیا گفت: همیشه خودم را از مردم دانسته‌ام. همیشه با آن‌ها زندگی کرده‌ام و هر چیزی که دارم اول از خدا و بعد از محبت و لطف مردم است. همیشه مرا شرمنده خودشان کرده‌اند.

ادامه دارد…

همچنین مطالعه کنید:

رونالد کومان

مسی با باشگاه مشکل داشت نه من

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, رونالد کومان سرمربی جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *