صفحه اصلی / سیاسی / سیاست داخلی / رد پای مثلث آمریکا،اسرائیل و عربستان در حمله تروریستی اهواز مشاهده می شود

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب:

رد پای مثلث آمریکا،اسرائیل و عربستان در حمله تروریستی اهواز مشاهده می شود

یک فعال سیاسی اصلاح گفت: رفتارهای تجزیه طلبانه‌ای که در کشور صورت می‌گیرد از طرف و با حمایت مثلث عربستان، آمریکا و اسراییل است، این مثلث تلاش می‌کند تا با استفاده از هر روشی فضای بین‌المللی را علیه کشور ایران تاریک کند.

علی تاجرنیا

علی تاجر نیا در گفت و گو با ایسنا با محکوم کردن حمله تروریستی گروهک الاحوازیه در حین برگزاری رژه سراسری نیروهای مسلح در اهواز  اظهار کرد: متاسفانه رفتارهای تجزیه طلبانه‌ای که در کشور صورت می‌گیرد از طرف  و با حمایت مثلث عربستان ، آمریکا و اسراییل است. این مثلث تلاش می‌کند تا با استفاده از هر روشی فضای بین‌المللی را علیه کشور ایران تاریک کند.

وی ادامه داد:  این حمله که در آستانه سال تحصیلی و سفر رئیس جمهور به نیویورک و در روز رژه سراسری نیروهای مسلح اتفاق افتاد پیام‌های مشخصی دارد که از سوی این مثلث قرار بوده تا به دنیا مخابره شود .

تاجر نیا گفت: این گروهک‌های تروریستی که در دام بیگانگان افتاده‌اند و دست به چنین اقداماتی می‌زنند، نمی‌توانند ادعای وطن پرستی داشته باشند. آنها برای دفاع از آزادی‌های سیاسی و اجتماعی تلاش نمی‌کنند و بدون شک هیچ دلبستگی به ایران ، اسلام و مردمشان ندارند.

وی تاکید کرد:‌ آنها با ادعای رهایی و آزادی دست به حمله‌های تروریستی می‌زنند اما شرایط را برای مردمان خود سخت می‌کنند. هیچ ذهن آزاده‌ای نمی‌تواند قبول کند که از طریق آزار رساندن به هموطنان می‌توان به آزادی رسید.

این فعال سیاسی اصلاح طلب همچنین گفت: من فکر نمی‌کنم هیچ کدام از هموطنان عرب ما موافق تجزیه ایران و چنین حمله‌ی تروریستی‌ای باشند. مردم ما چه عرب و چه غیر عرب اتفاق تلخ امروز و حمله‌های تروریستی این چنینی را تایید نمی‌کنند.

تاجر نیا در پایان گفت: نیروهای اطلاعاتی و امنیتی با حمایت مردم  این گروههای ترویستی را سرکوب خواهد کرد و از بین می‌برند. قاعدتا اتفاق امروز هزینه‌هایی را برای کشور به جای می‌گذارد اما مهمترین نکته در این میان حفظ انسجام و وحدت است؛ وحدت میان مردم چه عرب و چه غیر عرب باید حفظ شود.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

صندوق

موافقت صندوق توسعه ملی با اعطای تسهیلات مالی به شرکت های نرم افزاری دارنده پروانه بهره برداری تولید

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شاتا، فرزاد اسماعیل زاده مدیرکل دفتر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *