صفحه اصلی / ورزشی / توپ و تور / کولاکوویچ: بلغارستان با سرویس‌های قدرتمندش ما را در حمله به مشکل انداخت

کولاکوویچ: بلغارستان با سرویس‌های قدرتمندش ما را در حمله به مشکل انداخت

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر بتوانیم دو بازی بعدی را ببریم و نتایج گروه‌های دیگر به سود ما باشد، می‌توانیم در جمع شش تیم برتر پایانی باشیم.

ایگور کولاکوویچ در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی

به گزارش کسب و کار نیوز، ایگور کولاکوویچ، درخصوص شکست ۳ بر صفر شاگردانش مقابل بلغارستان در مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان، اظهار داشت: قبل از هر چیزی به تیم ملی بلغارستان تبریک می‌گویم. آنها از ابتدای بازی سرویس‌های بسیار خوب با خطای بسیار کمی زدند و این سرویس‌های قدرتمند در تمام طول بازی ادامه داشت. آنها با همین حربه، مشکلات زیادی برای ما در طراحی حملات ایجاد کردند.

وی ادامه داد: ما در ست‌های دوم و سوم شانس پیروز شدن داشتیم، ولی باید بگویم که بلغارستان بهتر از ما بازی کرد و در بعضی لحظات بازی، شجاع و بعضی لحظات، خوش‌شانس بود.

کولاکوویچ تصریح کرد: ما به اینجا آمدیم تا در همه بازی‌ها بجنگیم و حالا شانس جدیدی داریم تا مقابل کانادا هم بجنگیم. شاید بازیکنان من امشب ناامید و خسته شدند، ولی مطمئن هستم که شنبه می‌توانند با انرژی مضاعف به مصاف کانادا بروند. کار آسانی نیست، ولی بازیکنان تیم ایران به خاطر هواداران خود، خواهند جنگید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر بتوانیم ۲ بازی بعدی خود را ببریم و نتایج گروه‌های دیگر به سود ما باشد، می‌توانیم در جمع ۶ تیم برتر در تورین باشیم ولی ابتدا باید با کانادا بازی کنیم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

تیم بسکتبال باویلچر مردان

حضور تیم بسکتبال باویلچر مردان در قهرمانی آسیا تایلند با ویلچرهای شکسته!

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, مهرداد آگین افزود: برای شرکت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *