صفحه اصلی / ورزشی / ورزش بانوان / بانوی ملی‌پوش کشتی کلاسیک ایران: همه منتظر هستند با مدال برگردم

بانوی ملی‌پوش کشتی کلاسیک ایران: همه منتظر هستند با مدال برگردم

معصومه خانلر گفت: بیشتر از بقیه تیم تمرین کردم تا بتوانم در مسابقات بین المللی لبنان نتیجه خوبی بگیرم و اکنون همه منتظرند که با مدال برگردم.

اولین دوره رقابت های عمومی کشتی کلاسیک بانوان

 معصومه خانلر کشتی گیر تیم ملی کشتی کلاسیک ایران در گفت و گو با ایسنا به آمادگی خود قبل از آغاز  مسابقات بین المللی کشتی کلاسیک لبنان اشاره کرد و گفت: از استان مازندران به تیم ملی پیوستم و در وزن ۷۵ کیلوگرم مبارزه می‌کنم. از آذر ماه سال گذشته تا الان با آنا واسلینکو کار کردیم، هرچه که جلو می‌رفتیم تکنیک‌های جدیدی یاد می‌گرفتیم و بدنمان  آماده‌تر می‌شد در نتیجه بهتر به تمرینات مربی جواب می‌دادیم. همچنین چند دوره اردوی پشت سر هم داشتیم و تمریناتمان فشرده و خوب بود و همه آمادگی کامل داریم که برویم و دست پر برگردیم.

این کشتی گیر به انگیزه خود برای حضور در مسابقات اشاره و بیان کرد: از اینکه برای اولین بار  به مسابقات بین المللی اعزام می‌شوم تا خودم را در سطحی بالاتر محک بزنم خیلی خوشحال هستم. به اندازه بقیه تیم یا حتی بیشتر تمرین کردم تا بتوانم نتیجه خوبی کسب کنم. خانواده و همسرم خیلی همراهم بودند و همه منتظرند که با مدال برگردم.

 او در مورد انتخاب رشته کشتی علی رغم این باور که رشته‌ای مردانه است، گفت: اینکه  قدرت بدنی لازم برای کشتی گرفتن را دارم، خیلی خوب است. برخی می‌گویند کشتی رشته‌ای مردانه است ولی ما کشتی گیران این توانایی را در خودمان دیدیم که به این رشته وارد شویم. شاید کسانی که این باور را دارند از پشت پرده این موضوع را می‌بینند و ذهنیت بدی دارند اما مطمئن هستم اگر کشتی را ببینند نظرشان عوض می‌شود چون ما هم زحمت می‌کشیم و پا به پای مردان تمرین می‌کنیم.

 خانلر در پایان در پاسخ به این سوال که کشتی کدام ورزشکار را بیشتر می‌پسندی گفت: حسن یزدانی اسطوره ی همه ایرانی‌ها است و من هم او را قبول دارم.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

تقابل دختران فوتبالیست در شب/ دربی کرمان برنده نداشت

به گزارش کسب و کار نیوز، تیم‌های حاضر در لیگ فوتبال بانوان در هفته پانزدهم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *