صفحه اصلی / اجتماعی / جامعه و شهری / عزم جدی شورا برای بازگشت وضعیت سرویس مدارس استثنایی به مانند گذشته

عزم جدی شورا برای بازگشت وضعیت سرویس مدارس استثنایی به مانند گذشته

در حالی که براساس در لایحه جدید شهرداری تنها 50 درصد از هزینه‌های حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس استثنایی را تقبل می‌کند، عضو کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از عزم جدی شورا برای بازگشت وضعیت سرویس مدارس استثنایی به مانند گذشته خبر داد.

شهربانو امانی

به‌ گزارش ‌ایسنا، شهربانو امانی صبح امروز (دوشنبه) در نشست خبری که به منظور تشریح عملکرد کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد، با اشاره به این که شهرداری تهران از سال ۸۶ و به درخواست شهردار وقت هزینه‌های جابه جایی دانش‌آموزان مدارس استثنایی را به صورت رایگان تقبل کرده است،  گفت‌: این‌ در حالی است که هزینه‌های این مهم در بودجه‌های دولت و آموزش و پرورش پیش‌بینی می شده است.

وی با اشاره به این که اگر ما معتقدیم که باید شهرداری تهران تنها در حوزه های مرتبط کار کند باید از تصدی‌گری بر این حوزه خارج شویم، خاطر نشان کرد: با این حال اعضای شورای اسلامی شهر تهران عزم جدی دارند که به مانند سال‌های گذشته این دانش‌آموزان مدارس استثنایی را به صورت رایگان جابه جا کنند.

عضو کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در ادامه‌ گفت‌: بررسی این لایحه فردا  (سه‌شنبه‌)در دستور شورای اسلامی شهر تهران قرار دارند و اعضای شورا به بازگشت به روال سابق احتمالا رای مثبت خواهند داد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، در لایحه جدید شهرداری تنها ۵۰ درصد از هزینه‌های حمل و نقل دانش‌آموزان مدارس استثنایی را تقبل کرده است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

۷ میلیون کارگر تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نیستند

به گزارش کسب و کار نیوز، محمد شریعتمداری افزود: تعداد کارگران رسمی و فصلی درپی شیوع …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *