صفحه اصلی / ورزشی / فوتبال و فوتسال / قربانی: حیف شد دقیقه ۱۲۰ گل خوردیم/ واقعا بازی خوبی بود
قربانی: حیف شد دقیقه ۱۲۰ گل خوردیم/ واقعا بازی خوبی بود

قربانی: حیف شد دقیقه ۱۲۰ گل خوردیم/ واقعا بازی خوبی بود

سرمربی تیم سردار بوکان گفت: تیم ما تازه شکل گرفته و از نظر بدنی و تاکتیکی عقب هستیم. فقط می‌توانم بگویم خیلی حیف شد که در دقیقه ۱۲۰ گل خوردیم.

پیروز قربانی

به گزارش کسب و کار نیوز، پیروز قربانی سرمربی تیم سردار بوکان بعد از شکست مقابل سایپا در جام حذفی گفت:‌ از بازیکانم تشکر می‌کنم. واقعا بازی خوبی بود. بازیکنانم بیشتر از چیزی که در حدش هستند مایه گذاشتند. تیم ما تازه شکل گرفته و از نظر بدنی و تاکتیکی عقب هستیم. فقط می‌توانم بگویم خیلی حیف شد که در دقیقه ۱۲۰ گل خوردیم. نمی‌دانم پنالتی درست بود یا نه اما از بازیکنانم تشکر می‌کنم.

او در مورد حضور پرتعداد هواداران تیمش در ورزشگاه گفت: با آگاهی از این شرایط، تیم بوکان را انتخاب کردم و دوست داشتم در ابتدای دوران مربی‌گری در تیم پرطرفداری باشم. البته سال‌های آینده در تیم‌های پرطرفدار مربی‌گری خواهم کرد. کلاس خوبی برایم بود تا خودم را محک بزنم. مردم بوکان شایسته بهترین‌ها هستند و این تیم، همه چیزشان است ولی سخت‌افزار مورد نیاز تیم فراهم نیست. امسال به آن‌ها قول می‌دهم به لیگ یک صعود خواهیم کرد.

سرمربی سردار بوکان همچنین بیان کرد: اسپانسر خوبی به کمک ما آمده و شرایط بهتر شده است. مقداری نارسایی داریم که نیاز به زمان است.

انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

دادگاه عالی ورزش، حذف استقلال از آسیا را تایید کرد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم‌های استقلال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.