صفحه اصلی / سرخط خبرها / تا ساعات آتی همه مشکلات بازار را حل می‌کنم!
تا ساعات آتی همه مشکلات بازار را حل می‌کنم!

وزیر ارتباطات در بازار چارسو:

تا ساعات آتی همه مشکلات بازار را حل می‌کنم!

دقایقی پیش وزیر ارتباطات وارد مجموعه تجاری/ فرهنگی چارسو شد. وی ضمن بازدید از فروشگاه های مختلف با فروشندگان و خریداران تعاملات کلامی داشت.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از کالاسودا، آذری جهرمی از مدتی پیش توجهی ویژه به بازار موبایل نشان داده و از مدتی پیش نیز به نوسانات شدید قیمت موبایل در بازار واکنش هایی جدی نشان داد.

دومین حضور وزیر در چارسو طی چند روز
یکشنبه ۱۴ مرداد سال جاری نیز، آذری جهرمی وزیر ارتباطات در توئیتر نوشت: امروز پس از جلسه دولت، در بازار چارسو حضور پیدا کردم. فعالیت کسبه به حالت عادی بازگشته است. تلفن همراه و تجهیزات رایانه امروز از ملزومات زندگی مردم است و به نوبه خود برای تامین ارز برای این تجهیزات تلاش خواهم کرد. هر چند در این میان لازم است با سودجویی‌ها نیز برخورد جدی شود.
این دومین بار طی یک ماه اخیر است که وزیر ارتباطات درچارسو حاضر می شود. بنابراین همه شواهد حکایت از اهمیت بازار موبایل برای وی دارد.

گلایه های فروشندگان و کسبه بازار چارسو
مدیر فروشگاه سامسونگ شعبه بازار در گفتگو با وزیر ارتباطات گفت وضعیت بازار خراب است و شاید بهتر باشد فروشگاهمان را ببندیم.
یکی از فروشگاه های ال جی نیز در سایه شرایط بازار شعبه خود را تعطیل کرده است. اما به طور کلی گلایه اغلب فروشندگان در خصوص وضعیت فروش بود و آذری جهرمی نیز در یک وعده طلایی و غافلگیرانه گفت تا ساعاتی دیگر بازار را به حالت ایده آل در می آورم.
البته شایان ذکر است ال جی تا ۳۱ ماه جاری به طور رسمی از بازار ایران خارج می شود.

 

همچنین مطالعه کنید:

کاهش ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون تومانی قیمت خودروها در ۲ ماه اخیر

به گزارش کسب و کار نیوز، سال گذشته قیمت خودرو با تنش های بسیاری همراه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.