صفحه اصلی / اجتماعی / دیده بان کسب و کار / مدیر روابط‌ عمومی جمعیت هلال‌احمر گلستان مدیر برتر روابط‌عمومی‌های هلال‌احمر کشور شد
مدیر روابط‌ عمومی جمعیت هلال‌احمر گلستان مدیر برتر روابط‌عمومی‌های هلال‌احمر کشور شد

در مراسم چهارمين جشنواره روابط‌ عمومي‌هاي برتر جمعيت هلال‌احمر كشور

مدیر روابط‌ عمومی جمعیت هلال‌احمر گلستان مدیر برتر روابط‌عمومی‌های هلال‌احمر کشور شد

در چهارمين جشنواره روابط‌عمومي‌هاي برتر جمعيت هلال‌احمر كشور كه به ميزباني استان چهارمحال و بختياري برگزار شد، خانم خراساني، مدير روابط‌عمومي جمعيت هلال‌احمر گلستان، مدير برتر روابط‌عمومي جمعيت هلال‌احمر كشور شد.

 اسماعیل رمضانی، مدیرکل روابط‌عمومی و ارتباطات مردمی در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر جمعیت هلال‌احمر با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های لازم در تحقق رسالتی که داریم، استفاده کنیم، افزود: جمعیت هلال‌احمر یک نهاد امدادی و بشردوستانه است و رسالتی بزرگ و سخت را در قبال مردم بر عهده دارد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌ رسانی جمعیت هلال‌احمر، رمضانی افزود: با توجه به رسالت جمعیت هلال‌احمر، وظیفه سنگینی بر عهده روابط‌عمومی‌هاست تا با ارتقای سطح ارتباطات و تعاملات درونی و بیرونی جمعیت، ارائه خدمات این نهاد مردمی را تسهیل کنند.
مدیرکل روابط‌عمومی و ارتباطات مردمی درباره برگزاری جشنواره روابط‌عمومی‌ها با تاکید بر اینکه در این دوره تلاش شد اشکالات جشنواره‌های قبلی رفع شود، افزود: هدف ما این است هر سال سطح جشنواره را ارتقا دهیم و با رفع نواقص، آثار ارزشمندی را جمع‌آوری کنیم.
وی با اشاره به اینکه اداره کل روابط‌عمومی و دست‌اندرکاران تلاش کردند این جشنواره به خوبی برگزار شود، افزود: در این دوره از نظر کمی و کیفی شاخص‌ها ارتقا داده شد و شرایطی فراهم شد تا داوطلبان و کارشناسان نیز در جشنواره حضور یابند.
رمضانی با تاکید بر اینکه در تفکیک آثار تلاش‌های ارزشمندی را شاهد بوده‌ایم و با وجود پراکندگی‌ها، این آثار به خوبی مورد ارزیابی قرار گرفت، افزود: در این جشنواره مسئولان چهارمحال و بختیاری امکانات لازم را در جهت میزبانی فراهم کردند که جای تقدیر دارد.

شکیبایی، خدمت‌رسانی و مسئولیت‌پذیری از رسالت‌های مهم روابط‌ عمومی‌هاست
حجت‌الاسلام علی‌اکبر جعفری، نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر استان چهارمحال و بختیاری در اختتامیه چهارمین جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر جمعیت هلال‌احمر ایران با تقدیر از تلاش اعضای جمعیت هلال‌احمر عنوان کرد: این جمعیت در عرصه‌های مختلف حضوری فعال داشته است و با فداکاری و ایثار به خدمت می‌پردازد.
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر استان چهارمحال و بختیاری افزود: باعث افتخار است نخستین شهید مدافع حرم از این استان است که این امر رسالت ما را در قبال شهیدان دوچندان می‌کند.
وی با اشاره به ویژگی‌های مهم روابط‌عمومی‌ها تصریح کرد: به تعبیری می‌توان گفت پیامبر (ص) یک روابط‌عمومی میان خلق و خدا بود و پل ارتباطی میان آنها به شمار می‌رفت. این مساله جایگاه مهم روابط‌عمومی‌ها را نشان می‌دهد.
وی اظهار کرد: به طور کلی روابط‌عمومی‌ها دارای وظایف و رسالت مهمی هستند. آنها برای تحقق اهداف‌شان باید زمان‌شناس باشند و بدانند چه سخنی را در چه زمانی و چگونه بیان کنند.
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین رسالت‌ها، مدارا کردن با مردم است. از آنجایی که روابط‌عمومی‌ها نیز پلی هستند که ارتباط بین مسئولان و مردم را شکل می‌دهند باید به خوبی با مردم مدارا کنند.
وی عنوان کرد: جمعیت هلال‌احمر نیز همه فعالیت‌هایش راهی به سوی خوبی‌هاست و مانند روابط‌عمومی‌ها از جایگاه والا و وارسته‌ای برخوردار است و بسیاری از رسالت‌های روابط‌عمومی با شعارهای جممعیت هلال‌احمر مبنی بر بی‌غرضی، بشردوستی و جهان‌شمولی سنخیت دارد.
نماینده ولی‌فقیه در جمعیت هلال‌احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: یک روابط‌عمومی یا عضو هلال‌احمر به معنای باب رحمت برای همه است که این رسالت بزرگی است. روابط‌عمومی نباید فقط مباحث را به مدیر معطوف کند، بلکه باید با همه توان و در ارتباط با همه بخش‌ها با مجموعه ملی و بین‌المللی به ایفای نقش بپردازد. همان‌طور که جمعیت هلال‌احمر این رسالت مهم را عهده‌دار است.
حجت‌الاسلام جعفری در رابطه با دیگر ویژگی‌های روابط‌عمومی‌ها بیان کرد: شکیبایی، مهارت و تجربه، اعتمادبه‌نفس و اتخاذ تصمیم به‌موقع، قدرت تجزیه و تحلیل مسائل محیط کار، دانش و مدیریت و مسئولیت‌پذیری از دیگر ویژگی‌های یک روابط‌عمومی خوب و متعهد است.

فداکاری و عشق جوانان جمعیت هلال‌احمر را نمی‌توان به تصویر کشید
سید احمد مرتضوی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر چهارمحال و بختیاری در این مراسم با اشاره به اینکه روابط‌عمومی جزو ۱۰ شغل برتر دنیاست و اهمیت زیادی در انتقال اخبار و رویدادها دارد، افزود: وقتی جنس و ماهیت کاری را در جمعیت بیان می‌کنیم فداکاری و عشق، سخاوت و بخشش و کرم جوانان و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر را نمی‌توان به تصویر کشید.
وی اظهار کرد: این تلاش‌های ارزنده توصیف‌ناپذیر است و ایثارشان منشأ بشردوستی و فداکاری دارد. خانواده گسترده جمعیت هلال‌احمر در گوشه‌گوشه این سرزمین و فراتر از مرزها به خدمتی صادقانه می‌پردازند.
وی درباره تجلیل از دو تن از افراد خیر در این آیین نیز خاطرنشان کرد: یکی از این افراد خیر پایگاه امداد کوهستان را احداث کرده و یکی دیگر از این افراد ۴ میلیارد ریال در جهت خرید تجهیزات فیزیوتراپی هلال‌احمر در جهت تسکین آلام دردمندان اهدا کرده است که جای تقدیر دارد.
بنابراین گزارش در پایان مراسم از برگزیدگان با اهدای تندیس و لوح تقدیر قدردانی شد.

برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر به شرح زیر است:
برتر در بخش کارشناس برتر:
مدیر روابط‌عمومی: سیده صغری خراسانی (گلستان)، اروجعلی شهودی (آذربایجان‌شرقی) مجتبی طحان (خوزستان)
کارشناسان برتر روابط‌عمومی: داوود داوودی (اصفهان)، فاطمه پاک‌سرشت (کرمان)
داوطلبان و امدادگران: امیر کریمی (کردستان)، ریحانه خلج (قم) محمدخادم الشیخ (تهران)
شایسته تقدیر در بخش کارشناس داوطلبان و امدادگران: مجتبی رضایی

در بخش انتشارات:
استان‌های برخوردار: مرتضی عمادی (اصفهان)، حسین دهقانی (آذربایجان غربی)
استان‌های کم‌برخوردار: میلاد حسنی (البرز)، ولی بهاروند (لرستان)

در بخش ارتباطات:
سازمان‌ها و معاونت‌ها: سازمان جوانان (ابوالفضل امینی و با تلاش مسعود آسیما) حمید حیدرپناه (صنایع نساجی هلال)
استان‌های برخوردار: مجتبی محمودی (خراسان رضوی)، مهیار مقیمیان (تهران)
استان‌های کم‌برخوردار: اسماعیل خردمند (زنجان)

در بخش ارتباطات رسانه‌ای:
سازمان‌ها و معاونت‌ها: ناهید صادقی (سازمان داوطلبان)
استان‌های کم‌برخوردار: بابک قنبری (کردستان)، ابراهیم پرفند (خراسان شمالی)

شایسته تقدیر در بخش انتشارات:
سازمان‌ها و معاونت‌ها: سید مصطفی مرتضوی سازمان امدادونجات
استان‌های برخوردار: محمود متولی (مازندران)
استان‌های کم‌برخوردار: شاهین جواهری (چهارمحال و بختیاری)، سید حسین‌ پورمیررضایی (قم)

در بخش ارتباطات الکترونیک:
سازمان‌ها و معاونت‌ها: معاونت آموزش و پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر (مدیر جدید منصوب‌شده آقای صابری)
استان‌های برخوردار: حسین دهقانی (آذربایجان غربی)، رضا علیزاده (گیلان)

در بخش ارتباطات رسانه‌ای:
استان‌های برخوردار: هادی سلطانی (کرمان)
استان‌های کم‌برخوردار: مقصود شعبانی (همدان)

تقدیر ویژه به جهت مجموعه فعالیت‌های استان‌هایی که در سال گذشته با حادثه روبه‌رو بوده‌اند:
محمدامین عزیزی: کرمانشاه
محمود مظفری: کهگیلویه و بویراحمد

همچنین مطالعه کنید:

بر اثر بیماری قلبی؛ امین تارخ درگذشت امین تارخ درگذشت

به گزارش کسب و کار نیوز، امین تارخ در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ به علت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.