صفحه اصلی / استان ها / البرز / کرج همچنان بدون شهردار/استعلام سریزدی هنوز اعلام نشده است

کرج همچنان بدون شهردار/استعلام سریزدی هنوز اعلام نشده است

عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه اگر اعلام نتیجه استعلام شهردار منتخب توسط وزارت کشور بیش از 10 روز طول بکشد شورا می‌تواند برای شهردار حکم را صادر کند گفت: شورای شهر کرج برای حل مشکل در این موضوع عجله نکرده است.

شهرداری کرج

محمدحسین خلیلی اردکانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: وزارت کشور هنوز نتیجه استعلام سریزدی، شهردار منتخب کرج را به شورای شهر اعلام نکرده و ما همچنان منتظر پاسخ از تهران هستیم.

وی افزود: با وجود اینکه برخی نتیجه را مثبت و برخی نتیجه را منفی گمانه‌زنی می‌کنند؛ اما تا زمانی که پاسخ از طرف وزارت کشور به ما اعلام نشود نمی‌توان در این خصوص صحبتی کرد.

خلیلی اردکانی ادامه داد: در طول این مدت که منتظر پاسخ به استعلام هستیم به جز نامه‌ حدوداً ۱۰  روز پیش وزارت کشور که از  عدم ارسال پاسخ به استعلام کتبی حکایت داشت؛ نامه‌ای دیگری در این خصوص به شورای شهر کرج ارسال نشده است.

این عضو شورای شهر کرج در پاسخ به ساز و کار  قانونی شورای شهر کرج در برابر تعلل در اعلام نتیجه استعلام، اظهار کرد: شورای شهر پس از ۱۰ روز می‌تواند برای شهردار منتخب حکم صادر کند ولی ما برای حل مشکل در این موضوع عجله نکرده‌ایم.
انتهای پیام

همچنین مطالعه کنید:

ساعت کاری بازار

ساعت کاری بازار روزهای کرج اعلام شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, مهراب سعادت اظهار کرد: طی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *